از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو
534579-805172.jpgايسنا- در حالي که تيم ملي فوتبال ايران چهارشنبه براي انجام ديدار برگشت برابر بحرين به «منامه» سفر کرده بود، خبرنگاران و عکاساني که از طرف فدراسيون فوتبال براي پوشش خبري و تصويري اين ديدار انتخاب شده بودند، روز گذشته عازم بحرين شدند. آن‌ها ابتدا ساعت 11 صبح روز پنجشنبه تهران را به مقصد دوحه ترک کردند، پس از يک ساعت و 40 دقيقه، ساعت 12:40 به وقت تهران و 12:10 به وقت محلي وارد پايتخت قطر شدند. پس از ساعتي وقفه در ساعت 14:25 به وقت محلي از دوحه عازم منامه شدند.

 در فرودگاه منامه و پس از عبور مسافران از گيت کنترل، مسئول بررسي مدارک اعلام کرد که شش خبرنگار و عکاس به همراه چند مشوق تيم ملي ايران نمي‌توانند وارد خاک اين کشور کوچک حوزه خليج فارس شوند. در آن لحظه خبرنگاران تصور مي‌کردند با توجه به اختلافات ميان دو کشور، چنين کارشکني از سوي فرودگاه بحرين صورت گرفته است. به همين خاطر آن‌ها با هوشنگ مقدس مسئول ايراني هماهنگ کننده امور خبرنگاران تماس گرفتند و او هم به آن‌ها اطمينان داد که مشکلي وجود ندارد و پس از چند دقيقه مي‌توانند وارد خاک بحرين شوند، اما پس از گذشت دقايقي مسئول کنترل مدارک گفت که ويزاي خبرنگاران و عکاسان ايراني صادر نشده است.

 در شرايطي اين تعداد نماينده خبري ايران چنين پاسخ نااميد کننده‌اي را شنيدند که به گفته خبرنگار اعزامي ايسنا، هيچ يک از مسئولان فدراسيون فوتبال ايران در فرودگاه حضور نداشتند که در صورت ايجاد چنين مشکل سابقه‌داري اين مساله حل شود.

 يکي از مسئولان فرودگاه بحرين که فارسي مي‌دانست، گفت که "چرا روز گذشته همراه کاروان تيم کشورتان به بحرين نيامديد، ديروز ما چهل و چند نفر از کاروان تيم ايران را وارد منامه کرديم." جالب اين جاست که نام حسين کعبي بازيکن تيم ملي همراه اسامي خبرنگاران و عکاسان بود، ‌اما او چهارشنبه با تيم ملي وارد بحرين شده بود.

 پس از حرف‌هاي اين مسئول فرودگاهي بحرين، خبرنگاران ايراني توضيحاتي را به او ارائه کردند تا شايد به رسم معمول همکاري از سوي بحريني‌ها صورت گيرد و آن‌ها مجوز ورود به خاک اين کشور را پيدا کنند، اما اين توضيحات افاقه نکرد و تلفن همراه هوشنگ مقدس هم خاموش شده بود!

 خبرنگاران و عکاسان ايراني در شرايطي براي پوشش خبري و تصويري بازي امشب به بحرين رفته بودند که پيش از سفر به آن‌ها گفته شده بود در فرودگاه منامه ويزاي 48 ساعته براي شما صادر مي‌شود و يکي از مسئولان کاروان اعزامي آنجا با شما همکاري خواهد کرد؛ دو اتفاقي که رخ نداد. در نهايت خبرنگاران و عکاسان ايراني مجبور شدند با پرواز منامه به دوحه بروند و از آنجا به تهران برگردند.

 در نامه‌اي که فدراسيون فوتبال بحرين براي دبير کل فدراسيون فوتبال ايران ارسال کرده به صراحت در آن آمده براي افرادي که نامشان در فهرست قرار دارد و هنگام ورودشان نهم نوامبر است، ويزاي فرودگاهي صادر مي‌شود و اين بدان معنا است که خبرنگاران و عکاسان بايد روز چهارشنبه به همراه تيم ملي به بحرين اعزام مي‌شدند، اما با وجود چنين تاکيدي در نامه فدراسيون فوتبال بحرين، خبرنگاران و عکاسان ايراني يک روز بعد عازم دوحه شدند و همين مساله آن‌ها را با مشکلاتي روبرو کرد.

 به هر حال در کنار چنين تعللي که از سوي فدراسيون فوتبال ايران صورت گرفت، نبايد از عدم همکاري بحريني‌ها هم غافل شد. اين درست است که بحريني‌ها اعلام کرده بودند براي مسافران پرواز روز نهم نوامبر بليت فرودگاهي صادر مي‌کند، اما آنها مي‌توانستند با کمي همکاري شرايط را براي ورود شش خبرنگار و عکاس ايراني فراهم کنند.
 
نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ