از همه جا از همه رنگ
از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو
عصرایران - این روزها ، بحث آزادی دو زندانی امریکایی که به جرم ورود غیرقانونی به ایران محاکمه و محکوم شدند ، با محوریت شخص محمود احمدی نژاد بر سر زبان هاست.

رئیس جمهور ایران ، ابتدا قبل از سفرش به نیویورک در گفت و گو با ان بی سی نیوز آمریکا ، از آزادی قریب الوقوع این دو خبر داد و سپس در تهران به واشنگتن پست گفت که برای رهایی این دو زندانی امریکایی تلاش خواهد کرد و وقتی هم به نیویورک رفت ، با ای بی سی مصاحبه کرد و از آزادی دو محکوم آمریکایی خبر داد و ... در نهایت هم خبر رسید که این دو ،با تبدیل قرار بازداشت به وثیقه ، آزاد و تحویل سفارت سوئیس (حافظ منافع آمریکا در تهران) می شوند.

هر چند فارغ از مسائل سیاسی و از منظر انسانی ، آزادی هر انسان دربندی موجب مسرت است ، اما سخن بر سر این است که رئیس جمهور ایران که این روزها مدام بر طبل آزادی این دو تبعه آمریکایی زده و از تلاش های خود برای تحقق این امر سخن گفته است ، چرا درباره 11 شهروند ایرانی که در زندان های ایالات متحده گرفتار هستند کاری نمی کند و این چنین سخن نمی گوید و تلاش نمی کند؟!

احمدی نژاد ، نه رئیس جمهور دو شهروند آمریکایی که رئیس جمهور آن 11 ایرانی دربند است ولی به شهادت آرشیو ، او بیش از این که درباره زندانیان ایرانی سخن بگوید و از تلاش هایش برای آزادی آنها حرف بزند ، دغدغه رهایی دو شهروند آمریکایی را داشته که به اتهام ورود غیرقانونی به کشور و جاسوسی ، در حبس بوده اند.

ایرانیان زندانی در آمریکا واقعاً انسان های مظلومی هستند ؛ نه دولت آمریکا رفتاری مشابه دولت ما در قبال زندانیان خارجی دارد تا بر اساس آن اوباما بگوید که برای آزادی زندانیان ایرانی تلاش می کند و نه مقامات کشورمان ظرفیت های دیپلماتیک را برای رهانیدن این افراد به کار می گیرند!

از آنجا که در چنین قضایایی علاوه بر مسائل حقوقی ، سیاست نیز حضور مستقیم دارد ، دولتمردان ما که اینقدر دم از نیات انساندوستانه برای آزادی این دو آمریکایی می زنند ،  ای کاش در برابر آزادی اتباع امریکایی ، با همان نیات انساندوستانه ،رهایی چند ایرانی دربند زندان های آمریکا را تضمین می کردند تا اکنون که این آمریکایی ها با خوشحالی به خانواده خود باز می گردند ، چشمان خسته و منتظر چند خانواده ایرانی هم به دیدن چهره فرزندان زندانی شان روشن می شد.

احمدی نژاد اکنون در آمریکاست و لابد از آزادی این دو تبعه آمریکایی خرسند ؛ ای کاش رئیس جمهور "ایران" این فرصت را مغتنم بداند و لااقل حالا که خیالش از بابت آزادی این دو آمریکایی راحت شده ، از این به بعد در مصاحبه ها و سخنرانی هایش برای زندانیان "ایرانی" زندان های آمریکا نیز چند کلمه ای را وقت بگذارد و البته واقعاً هم آزادی آنها را دنبال کند و الا با حرف زدن خشک و خالی اتفاقی نخواهد افتاد... ایرانیان دربند زندان های آمریکا نیز انسان هستند ، درست مانند دو تبعه آمریکایی که احمدی نژاد مدام از آزادی آنها  و از انسان دوستی سخن می گفت.
نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ