از همه جا از همه رنگ
از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو

در حالی که خودرو مگان در بازار آزاد به قیمت 31 میلیون و 900 هزار تومان به فروش می رسد، بهای این خودرو در کارخانه 29 میلیون و 975 هزار تومان است که این ارقام از اختلاف یک میلیون و 900 هزار تومانی قیمت این خودرو در بازار و کارخانه حکایت دارد.

 هم اکنون اختلاف قیمت خودرو ریو در کارخانه و بازار آزاد به حدود 600 هزار تومان رسیده است.

در حال حاضر خودرو ریو مجهز به آپشن ترمز ای.بی.اس در کارخانه به بهای 13 میلیون و 720 هزار تومان عرضه می شود در حالی که قیمت این خودرو در بازار آزاد حدود 14 میلیون و 300 هزار تومان قیمت گذاری می‌شود.

همچنین در شرایطی که خودرو ماکسیما اتوماتیک در بازار با قیمتی حدود 41 میلیون و 200 هزار تومان به فروش می‌رسد این خودرو در کارخانه 39 میلیون و 850 هزار تومان قیمت گذاری می شود. این ارقام تفاوت یک میلیون و 350 هزار تومانی قیمت ماکسیما در بازار و کارخانه را بیان می‌کند.

بر اساس این گزارش، هم اکنون اختلاف قیمت خودرو تندر90 E2 در کارخانه و بازار آزاد به حدود یک میلیون و 200 هزار تومان رسیده است.

در حال حاضر خودرو تندر90 E2 در کارخانه به بهای 14 میلیون و 195 هزار تومان عرضه می شود در حالی که قیمت این خودرو در بازار آزاد حدود 15 میلیون و 400 هزار تومان قیمت گذاری می‌شود.

همچنین در حالی که خودرو تازه وارد سایپا در بازار آزاد به قیمت 12 میلیون تومان به فروش می رسد، بهای این خودرو در کارخانه 11 میلیون و 610 هزار تومان است که این ارقام از اختلاف 400هزار تومانی قیمت این خودرو در بازار و کارخانه حکایت دارد.
نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ