از همه جا از همه رنگ
از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو
جمعي از نمايندگان خانه ملت در ديدار با برخي مسئولين صدا و سيما به بررسي عملكرد رسانه ملي در ايام نوروز پرداختند.

 *پخش برنامه هاي متنوع و جذاب نشاط را در ايام نوروز براي مردم رقم زد

 در همين ارتباط عضو هيات رئيسه مجلس شوراي اسلامي گفت: پخش برنامه هاي متنوع و جذاب از رسانه ملي در ايام نوروز رضايت هم وطنان را در پي داشت و موجب نشاط بخشي تعطيلات شد.

محسن كوهكن نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با بيان اينكه برنامه هاي نوروزي صدا و سيما عامل نشاط بخشي تعطيلات بود اظهار داشت: رسانه ملي در ايام نوروز عملكرد جديدي داشت كه ادامه اين روند مي تواند در موفقيت رسانه ملي و جذب مخاطبان موثر باشد.

 وي با بيان اينكه برنامه هاي صدا و سيما بسيار متنوع و جذاب بود افزود: فيلم هاي مستند فراوان كه نشان دهنده اداب و سنن استان هاي مختلف بود و اختصاص يك كانال ويژه براي كودكان و نوجوانان از جمله اقدامات مثبت صداو سيما بوده است.

 عضو هيئت رئيسه مجلس شوراي اسلامي خاطر نشان كرد: در ارتباط ها و برخوردهايي كه با مردم داشتم آنان نيز يك رضايت نسبي ازعملكرد صدا و سيما داشتند.

*برنامه هاي ويژه نوروز مطالبات مردم را بر آورده ساخت

 همچنين رئيس كميسيون فرهنگي مجلس گفت: برنامه هاي پخش شده توسط صدا و سيما در ايام نوروز مطالبات و خواست مردم را برآورده ساخت.

 غلامعلي حداد عادل نماينده مردم تهران، ري و شميرانات و اسلامشهر در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به زحمات صدا و سيما براي ايجاد تنوع در برنامه ها اظهار داشت: صدا و سيما در برنامه هاي ويژه نوروز كوشيد تا لحظات مفرح و شادي را براي مردم ايجاد كند.

 وي تصريح كرد: برنامه هاي طنز پخش شده در ايام نوروز علاوه بر اينكه موجب شاد شدن مردم گرديد از جنبه هاي آموزشي نيز برخوردار بود.

 رئيس كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به برخي از سريال هاي پخش شده در ايام نوروز از جمله سريال پايتخت و گويشها و لهجه هاي به كار گرفته شده اذعان داشت: لهجه ها كاملا منطبق بر آنچه در واقعيت وجود دارد بوده و استقبال هموطنان شهرستاني در اين گونه سريالها كاملا موكد اين مسئله است.

عضو كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي رسانه ملي با حركت جهاد گونه بيداري مسلمين جهان را نشان مي دهد.

 همچنين عضو كميسيون فرهنگي مجلس با بيان اينكه صدا و سيما در سال گذشته همت والايي در بيداري و بصيرت بخشي به مردم داشت گفت: رسانه ملي با ارائه تصاوير بيداري مسلمين دنيا و آگاهي بخشي به ملت هاي اسلامي در مسير حركت جهاد گونه قرار گرفته است.

مرتضي آقا تهراني نماينده مردم تهران، ري، شميرانات و اسلام شهر در خانه ملت در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبني بر اينكه عملكرد رسانه ملي را در ايام نوروز براي نشاط آفريني جامعه چگونه ارزيابي مي كنيد تصريح كرد: در اين ايام فرصت زيادي براي ديدن برنامه ها نداشتم اما در مجموع انهايي را كه ديدم به نظرم خوب بود.

 عضو كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينكه اهداف والاي رسانه ملي موجب تلاش بيشتر اين رسانه خواهد بود افزود: در سال گذشته صدا و سيما با يك همت والا نقش مهمي در بيداري مردم و بصيرت بخشي به آنان داشت و اكنون نيز با يك حركت جهادگونه موجب بيداري مسلمين جهان و آگاهي بخشي به ملت هاي اسلامي شده است.

 آقا تهراني با بيان اينكه صدا و سيما توانايي ارائه برنامه هاي بهتري را نيز دارد اظهار داشت: البته رسانه ملي محدوديتهايي نيز در پخش برخي برنامه ها دارد اما با تلاش بيشتر و حركت جهاد گونه نتايج بهتري نيز در اين رسانه بدست خواهد آمد.

* رضايت مردم از برنامه هاي نوروزي، نشانگر عملکرد مثبت رسانه ملي است

 در ادامه، سخنگوي کميسيون فرهنگي نيز گفت: بخش برنامه هاي متنوع و جذاب براي همه سنين در ايام نوروز، موجب رضايت شهروندان شده است که کميسيون فرهنگي از عملکرد رسانه ملي، تقدير و تشکر مي کند.

ستار هدايت خواه، نماينده مردم بويراحمد و دنا در مجلس شوراي اسلامي، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به عملکرد مثبت رسانه ملي در ايام تعطيلات نوروز، گفت: در ارتباطي که با اقشار مختلف در طول ايام تعطيلات داشتم، در مجموع از عملکرد رسانه ملي رضايت داشتند.

وي با اشاره به برنامه هاي صدا و سيما، افزود: بخش اخبار متنوع داخلي، برنامه هاي مستند، طنز و سريال هاي مختلف و ساير برنامه هاي متنوع، از مهمترين ويژگي ها و رويکرد جديد رسانه ملي در نوروز امسال بود که ادامه اين روند در روزهاي ديگر سال، مخاطبان آنرا افزايش خواهد داد.

وي در پايان، با تشکر از رسانه ملي خاطرنشان کرد: با توجه به پيام هاي فراواني که از مخاطبان نسبت به عملکرد رسانه ملي ديدم، به عنوان سخنگوي کميسيون فرهنگي، از توليد و پخش برنامه هاي متنوع و جذاب در ايام نوروز، تشکر مي کنم.

* رسانه ملي در راستاي فرهنگي ديني و در برابر هجمه رسانه هاي خارجي، عملکرد خوبي داشت

در همين ارتباط؛ عضو کميسيون فرهنگي در مجلس شوراي اسلامي، گفت: عملکرد صدا و سيما در نوروز، براساس فرهنگ ديني در برابر هجوم رسانه هاي خارجي، موفقيت آميز بود.

حجت الاسلام و المسلمين حميد رسايي، نماينده مردم تهران، شميرانات و ري در مجلس شوراي اسلامي، در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران، مبني بر نحوه عملکرد رسانه ملي در ايام نوروز، گفت: در ايام نوروز، تمام توجه مردم به برنامه هاي صدا و سيما بوده است که اين موضوع موجب بالارفتن سطح توقع مردم و مسئوليت دست اندرکاران رسانه ملي شده است که خوشبختانه تاکنون رسانه ملي توانسته است، وظيفه خود را بخوبي ايفا نمايد.

وي تصريح کرد: قطعا در ايام نوروز، آمار کاهش مراجعه مردم به اينترنت را داشته ايم که اين مطلب بيانگر موفقيت عملکرد سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي است.

رسايي، با اشاره به عملکرد رسانه ملي در برابر کارشکني هاي رسانه هاي اپوزيسيون عليه جمهوري اسلامي، افزود: صدا و سيما تمام تلاش خود را بکار برده تا در اين ميدان مبارزه، بتواند فرهنگ اسلامي را در سراسر دنيا پياده نمايد و در اين راستا، موفقيتهايي را نيز کسب کرده است.

عضو کميسيون فرهنگي، با اشاره به سخنان بنيانگذار جمهوري اسلامي (ره) مبني بر اينکه صدا و سيما يک دانشگاه است، اظهار داشت: صدا و سيما در سالهاي اخير، توانسته است وظيفه خود را بخوبي ايفا نمايد و مسئولين صدا و سيما، تمام تلاش خود را به نحو احسن انجام داده اند.

* عملکرد رسانه ملي در آغاز سال 90، گامي به جلو محسوب مي شود

قائم مقام صدا و سيما نيز، در خصوص عملکرد رسانه ملي در پخش برنامه هاي نوروزي، در نشست مشترک با اعضاي کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي، گفت: اکثريت اعضاي کميسيون فرهنگي مجلس، نسبت به رويکرد رسانه ملي و جهت گيري آن ارزيابي مثبتي داشته اند؛ لذا مجموع فعاليت هاي امسال، گامي به جلو محسوب مي شود.

حجت الاسلام والمسلمين سيد رمضان موسوي مقدم در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به نقش موثر اعضاي كميسيون فرهنگي در سياست گذاري و اجراي اهداف فرهنگي كشور افزود: اعضاي كميسيون فرهنگي از شخصيت هاي موثر فرهنگي هستند كه در سياست گذاري و اجراي اهداف فرهنگي كشور نقش بسيار موثر را ايفا و بخش عمده فعاليت هاي فرهنگي كشور را رصد و بررسي مي كنند.

وي در ادامه خاطر نشان كرد: ايام نوروز فينالي از برنامه هاي متنوع با ساختارهاي مختلف نمايشي، ميزگرد، فيلم سينمايي و برنامه هاي ويژه بود كه در جلسه مشترك با كميسيون فرهنگي مجموع برنامه ها مورد بررسي قرار گرفت و نقاط ضعف و قوت آن مورد ارزيابي قرار گرفت.

موسوي مقدم اظهار داشت: اعضاي كميسيون فرهنگي از رويكرد كلي رسانه ملي و جهت گيري اصلي فرهنگي آن تقدير و تشكر كردند و مجموع فعاليت هاي امسال صدا و سيما را نسبت به سال گذشته گامي به جلو دانستند.

قائم مقام صدا و سيما به تقدير اعضاي كميسيون فرهنگي از ويژه برنامه سال تحويل اشاره كرد و اذعان داشت: آثار نمايشي خصوصا در حوزه طنز مورد تقدير اعضاي كميسيون فرهنگي قرار گرفت و همچنين توصيه ها و تذكرات خوب و مفيدي هم در خصوص حوادث منطقه و بيداري اسلامي داده شد.

وي افزود: مسئولين صدا و سيما تمامي تذكرات و توصيه هاي داده شده را مورد بررسي و ارزيابي قرار خواهند داد و همچنين اعضاي كميسيون فرهنگي به دليل اينكه مخاطب فعال و موثر هستند لايه هاي گوناگون يك برنامه را رصد و لايه هاي سخنان تاثيرگذار يك مجموعه را بر خانواده، كودكان و نوجوانان و به طور كلي همه رده هاي سني مورد ارزيابي دقيق قرار مي دهند لذا از نظر كارشناسي نظر اين اعضا مي تواند براي اهل هنر در رسانه سيار مثمرثمر واقع شود.

*ارائه گزارشي از فعاليت هاي نوروزي رسانه ملي به كميسيون فرهنگي

در همين ارتباط نيز معاون سيما صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران با اشاره به جلسه مشترك مسئولان رسانه ملي و كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي گفت: در اين جلسه گزارشي از فعاليت هاي نوروزي رسانه ملي و توضيحاتي درباره اهداف و راهبردهاي برنامه هاي نوروز ارائه شد.

علي دارابي با اشاره به جلسه مشترك مسئولان صدا و سيما و نمايندگان كميسيون فرهنگي مجلس گفت: در اين جلسه بعد از بررسي گزارش هايي در خصوص فعاليت هاي نوروزي رسانه ملي، توضيحاتي درباره اهداف و راهبردهاي برنامه ها در طول نوروز ارائه شد.

وي با اشاره به همكاري رسانه ملي با دستگاه هاي مختلف از جمله نيروي انتظامي افزود: نمايندگان ملت با تاكيد بر محسوس بودن تحول، نوآوري و جذابيت در برنامه هاي نوروز امسال مراتب تقدير و تشكر خود از رسانه ملي و به طور مشخص در حوزه سيما را ابراز داشتند.

معاون سيماي رسانه ملي با اشاره به مورد توجه قرار گرفتن تلاش هاي اين رسانه در رسالت سنگين خود اظهار داشت: تلاش رسانه ملي بر اين است تا با كار بيشتر به ويژه در سال جهاد اقتصادي با برنامه هايي جذاب تر و پرمحتواتر به كار خود ادامه دهد.

وي با اشاره به توضيح چشم اندازهاي آينده رسانه ملي و بيان ديدگاه هاي نمايندگان در اين زمينه افزود: طي ديدار مسئولان رسانه ملي و نمايندگان كميسيون فرهنگي قرار بر اين شد تا اين گونه جلسات براي بررسي عملكرد صدا و سيما و بهبود اين امر تداوم يابد.
نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ