از همه جا از همه رنگ
از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو
'معمر قذافي' ساعاتي پيش در سخنراني در جمع مردم يكي از قبايل ليبي كه تصاوير آن به صورت ضبط شده از تلويزيون دولتي اين كشور پخش شد، قيام مردم كشورش را به بيگانگان نسبت داد و مدعي شد :معترضين از افغانستان ، مصر و الجزاير آمده اند.
   
به گزارش ايرنا، قذافي در اين سخنراني نسبتا طولاني كه بسياري از شبكه هاي خبري عرب و انگليسي زبان نيز آن را پخش كردند، گفت: آنها (قدرت هاي استعمارگر) به نسبت به مردم ليبي حسادت مي كنند. چون مردم ليبي از ذخاير و منابع غني از جمله نفت برخوردار هستند.

مخاطبان حاضر در سالن محل سخنراني قذافي كه تعدادشان حدود يك صد تا 150 نفر بود، با در دست داشتن تصاويري از ديكتاتور ليبي و پرچم هاي سبز رنگ بارها با قطع سخنان او، وي را تشويق كردند و شعارهايي در حمايت از او و شعارهاي 'مرگ بر آمريكا و مرگ بر انگليس' سر دادند.

قذافي كه 42 سال است رهبري حكومت ديكتاتوري ليبي را در دست دارد، در بخشي ديگر از سخنان خود در سخناني عجيب گفت: كساني كه عامل بروز بحران و ناآرامي در اين كشور شده اند، افرادي هستند كه از افغانستان، مصر و الجزاير به ليبي آمده اند. به نظر مي رسيد قذافي قصد داشت به عوامل القاعده اشاره كند.

وي در ادامه گفت: آنها (عوامل بيگانه و مزدوران) با فريب دادن جوانان ما و شستشو دادن مغز آنها، آنان را تحريك مي كنند و جوانان ما را به خشونت و ناآرامي فرا مي خوانند.

قذافي مدعي شد مردم كشورش از امكانات مختلف رفاهي و تجهيزات مختلف برخوردار هستند و به خاطر همين مردم ديگر كشورها به مردم ليبي حسادت مي كنند.

قذاقي شب گذشته وارد يكي از هتل هاي طرابلس شد و بسياري از شبكه هاي خبري كه خبرنگاران و تصويربرداران خود را در هتل ياد شده مستقر كرده بودند، اعلام كردند كه قذافي قرار است در يك كنفرانس مطبوعاتي به سوالات خبرنگاران رسانه هاي مختلف بين المللي پاسخ گويد.

اين شبكه حتي تصاوير ورود قذاقي به هتل مذكور را نيز پخش كردند اما دقايقي بعد وي هتل را ترك كرد بدون آنكه سخنراني يا نشست خبري با خبرنگاران داشته باشد.

پس از چند ساعت تلويزيون دولتي ليبي با پخش سخنراني ضبط شده قذافي، شبكه هاي خبري را غافلگير كرد و بلافاصله با شروع پخش سخنراني قذاقي از تلويزيون ليبي، شبكه هاي عرب زبان و انگليسي زبان هم با در اختيار گرفتن تصاوير تلويزيون ليبي، سخنان قذاقي را پخش كردند.
نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ