از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو

ایسنا: يك عضو ارشد جامعه مدرسين حوزه علميه‌ قم گفت: شكيك در انتخابات حرف انقلابي و دفاع از انقلاب نيست بلكه ضدانقلابي است.

آيت‌الله سيداحمد خاتمي با اشاره به بخشي از فرمايشات مقام معظم رهبري در ديدار با دانشجويان آن‌جا كه فرمودند ظلم بزرگي پس از انتخابات به مردم و نظام شد و هتك حرمت نظام در برابر ملت‌ها ناديده گرفته شد، اظهار كرد: در حوادث پس از انتخابات متاسفانه تعدادي بي‌گناه كشته و مجروح شدند و خسارت‌هايي وارد شد ولي آسيبي كه به آبروي نظام وارد شد به مراتب بيش از اين‌ها بود و در واقع كساني سعي كردند دستاوردهايي كه در طول ساليان اخير نظام جمهوري اسلامي ايران كسب كرده بود با برنامه‌ريزي حساب شده بر باد دهند. البته تدبير رهبري جلوي اين اتفاق را گرفت.

وي ادامه داد: عده‌اي هم‌چنان بر اين ظلم مي‌دمند و شائبه‌ تقلب در انتخابات را مطرح مي‌كنند؛ شائبه‌اي كه مردم عزيز ما مي‌بينند چگونه متهمان حوادث اخير به صراحت و با استدلال مي‌گويند دروغ بوده و به تعبير برخي از آن‌ها رمز اغتشاشات بود ولي متاسفانه برخي هنوز از اين ظلم دست برنداشته‌اند و در تشكيك در صحت انتخابات مي‌دمند و با آن همه دقتي كه شده هنوز مي‌گويند شائبه‌ بي‌اثر شدن راي مردم در نظام (تقلب)بايد برطرف شود.

وي خاطرنشان كرد: نظام هركاري در توان داشت براي برطرف شدن شائبه انتخابات انجام داد از جمله تمديد مهلت 5 روزه براي شوراي نگهبان . واقعا بايد نظام چه كند كه اين آقايان برطرف شدن اين شائبه را بپذيرند؟ آن‌ها به چيزي كمتر از ابطال انتخابات راضي نبودند و نيستند و نمي‌خواهند قانون را تمكين كنند و پس از مايوس شدن از اين مساله، بحث رفراندوم براي مشروعيت انتخابات را مطرح كردند. اين صحبت در راستاي دفاع از انقلاب اسلامي نيست. تشكيك در صحت انتخابات حرف انقلابي و دفاع از انقلاب نيست بلكه ضدانقلابي است و بدتر از همه كساني در اين مسير قصد داشتند از امام (ره) هزينه كنند و اين همان مسجد ضراري است كه مقام معظم رهبري فرمودند.

اين عضو جامعه مدرسين اظهار كرد: در اين ماه عزيز خدا كساني كه اين حرف‌ها را مي‌زنند نصيحت مي‌كنيم و به آن‌ها مي‌گوييم مواظب گفتار خود باشيد و بدانيد كه چطور با گفتار خود دستاوردهاي ارزشمند انقلاب را هدف قرار مي‌دهيد.

وي افزود : آن‌ها مي‌گويند در اين انتخابات هم جمهوريت و هم اسلاميت تهديد شد. چه تهديدي؟ آيا حضور 85 درصدي مردم در انتخابات، جمهوريت نيست؟ متاسفانه در پوشش دفاع از حقوق مردم و دفاع از ارزش‌هاي انساني كساني حضور مردم را زير سوال مي‌برند.

وي ادامه داد: اميدوارم كساني كه به نظام در اين ارتباط ظلم روا داشته‌اند دست از ادامه‌ي ظلم بردارند.

خاتمي خاطرنشان كرد: شما كه دم از دفاع از حقوق مردم مي‌زنيد، اين مردم همان مردمي هستند كه پاي صندوق راي آمدند و راي همه آن‌ها محترم است، راي بيش از 24 مليوني كه به فرد منتخب نيز راي دادند، محترم است ولي گويي اين آقايان راي مردم را نمي‌پذيرند و چه بسا آن‌ها را نمي‌بينند.

وي تاكيد كرد: ما به آن‌ها مي‌گوييم به نام دفاع از مردم و ارزش‌هاي انساني، آب در آسياب دشمن نريزيد.

نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ