از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو
نوروز: دیروز خانواده های عماد بهاور، محمد قوچانی، عبدالرضا تاجیک و عبدالفتاح سلطانی با مراجعه به زندان اوین موفق شدند با این زندانیان ملاقات کنند.
مریم شفیعی همسر عماد بهاور در گفتگو با اعتماد از سلامت کامل همسرش خبر داد و گفت؛ «دیروز به همراه مادر عماد به زندان اوین مراجعه کردیم و توانستیم به مدت 20 دقیقه به صورت کابینی ملاقات کنیم.» وی گفت؛ «بازجویی ها تمام شده است و عماد همچنان در سلول انفرادی نگهداری می شود.»
شفیعی افزود؛ «عماد دسترسی به تلویزیون، کتاب و روزنامه ندارد.» مریم شفیعی با مساعد توصیف کردن حال همسرش اضافه کرد؛ «حال روحی عماد خیلی خوب بود اما کمی لاغر شده بود ولی عماد در کل می خندید و سفارش می کرد ما در بیرون مواظب خودمان باشیم.»
در ادامه ملاقات ها مریم باقی همسر محمد قوچانی نیز دیروز موفق شد با این روزنامه نگار ملاقات کند. مریم باقی در توضیح وضعیت همسرش گفت؛ آقای قوچانی از نظر روحی وضعیت خوبی داشت.
وی همچنین به نقل از قوچانی گفت؛ «من به زمان فکر نمی کنم و نمی دانم کی آزاد می شوم.» باقی افزود؛ فکر می کنم با گفتن این جمله خیال ما را راحت کند. باقی اضافه کرد؛ «وی از نظر جسمی لاغر و ریش و موهای سرش هم بلندتر شده بود.»
مریم باقی خاطرنشان کرد؛ در زمان بازجویی ها در انفرادی نگهداری می شدند اما از زمانی که بازجویی ها تمام شده است به اتاق های چندنفره بند 209 منتقل شده و در کنار چند متهم مواد مخدر و متهمان مالی نگهداری می شود.
همسر باقی اضافه کرد وی از وضعیت سایر متهمان سیاسی بی خبر بود. مریم باقی در بخش دیگری از گفت وگوی خود با خبرنگار «اعتماد» گفت؛ «آقای قوچانی دسترسی به تلویزیون و روزنامه ندارد اما شبی که او را بردند با خود دو جلد کتاب همراه برد که این دو جلد کتاب در اختیار وی قرار دارد.»
سوال دیگر خبرنگار درباره اعترافات تلویزیونی بود که باقی در این باره گفت؛ «همان زمانی که یک روزنامه مدعی این اعترافات شد، در تماس تلفنی که قوچانی با منزل داشت این موضوع را به شدت تکذیب کرد و اتفاقاً در این ملاقات کابینی هم مجدداً از او این سوال را پرسیدم که وی بار دیگر هر گونه اعتراف را تکذیب کرد و حتی می‌گفت اینجا بحث های فکری زیادی درباره عدم وقوع انقلاب مخملی در ایران داشته‌ایم.»
مریم باقی گفت؛ «به رغم اینکه ملاقات کابینی بود اما سه مامور بر مکالمات ما نظارت داشتند.»
مریم شفیعی همسر بهاور نیز هر گونه اعتراف تلویزیونی را تکذیب کرد. وی به نقل از عماد بهاور گفت؛ «از من خواسته شده اعتراف کنم اما با این موضوع مخالفت کرده‌ام و آنها هم از پیگیری ماجرا منصرف شده‌اند.»
عماد بهاور رئیس شاخه جوانان نهضت آزادی ایران روز شنبه 23 خرداد به همراه شماری از اعضای این شاخه بازداشت شد. محمد قوچانی هم چند روز پس از بروز ناآرامی ها در ساعات اولیه بامداد بازداشت شد. همچنین خواهر عبدالرضا تاجیک دیگر روزنامه نگار بازداشت شده از وضعیت مساعد جسمی و روحی برادرش خبر داد.
وی نیز شرایط ملاقات را مشابه دیگر بازداشت شده ها به صورت کابینی بیان کرد. عبدالرضا تاجیک به خانواده اش گفته مراحل بازجویی وی تمام نشده است و بازجویی اش همچنان ادامه دارد.
نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ