از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو

واردات قطعي خودروهاي سواري در شهريورماه به بيشترين سطح طي شش ماه نخست امسال رسيد.

به گزارش ايسنا، واردات خودرو در شهريور ماه امسال نسبت به ماه مشابه سال گذشته رشد 220 درصدي را نشان مي‌دهد. رشد واردات خودرو در شهريورماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته بيش از شش هزار دستگاه بوده كه در نوع خود قابل توجه است.

در اين ميان و با توجه به مصوبه جامع دولت براي ساماندهي حمل و نقل عمومي و مصرف سوخت كه به تصويب وزيران عضو ستاد مديريت حمل و نقل و سوخت رسيده و معاون اول رييس جمهور آن را براي اجرا ابلاغ كرده است، قرار بود از ابتداي مهرماه براي شماره‌گذاري خودروهاي وارداتي شامل سواري، ون و وانت علاوه بر پرداخت 10 درصد ارزش گمركي،‌ براي خودروهايي با مصرف شش ليتر و كمتر در 100 كيلومتر اسقاط يك خودرو فرسوده، براي خودروهاي با مصرف بيش از شش ليتر و كمتر از 10 ليتر اسقاط دو خودرو فرسوده و براي خودروهايي با مصرف بيش از 10 ليتر اسقاط سه خودرو فرسوده ضروري است.

در اين ميان و با توجه به اين كه حسين اردوخاني ـ دبير اتحاديه نمايشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران ـ اعلام كرده بود كه با توجه به مصوبه ياد شده خودروهاي وارداتي از مهرماه گران خواهند شد، به نظر مي‌رسد يكي از دلايل افزايش واردات خودرو در شهريورماه همين موضوع بوده است. به عبارت ديگر ايجاد جو گران شدن خودروهاي وارداتي در مهرماه با توجه به مصوبه ياد شده را مي‌توان عامل اساسي رشد واردات خودروهاي سواري ارزيابي كرد.

به گزارش ايسنا، هشت هزار و 781 دستگاه خودرويي كه در شهريور ماه وارد شده، داراي ارزشي معادل 126 ميليون و 263 هزار و 138 دلار بوده است، اما واردات تجمعي در خصوص واردات قطعي خودروهاي سواري تا پايان شهريورماه رشد كمتري داشته است. البته رشد 108 درصدي نسبت به مدت نيمه اول سال گذشته رشد كمي محسوب نمي‌شود.

واردات خودرو تا پايان شهريورماه امسال 36 هزار و 43 دستگاه به ارزش 654 ميليون و 878 هزار دستگاه و 923 دلار بوده و اين در حالي است كه واردات خودرو در نيمه نخست سال گذشته نيز 17 هزار و 350 دستگاه بوده است.

البته در مردادماه امسال شش هزار و 137 دستگاه واردات قطعي خودرو سواري به كشور انجام شد كه در اين ميان واردات خودرو در ماه شهريور حدود 43 درصد رشد را نسبت به مردادماه نشان مي‌دهد.

نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ