از همه جا از همه رنگ
از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو
927740-238570.gif

عصر ایران – اعضای ائتلاف فراگیر اصولگرایان، متهم به این هستند که در صورت شکست اصولگرایان در انتخابات مجلس، مقصر اصلی این ناکامی هستند.

یک منبع مطلع در جریان اصولگرایان با اعلام این مطلب به خبرنگار عصر ایران (asriran.com) گفت: چهار سال پیش در چنین مقطعی نه تنها فهرست اصولگرایان تکمیل و قطعی شده بود، بلکه در سراسر تهران، ری و شمیرانات حدود 90 هزار نیروی ستادی و پا به کار سازمان دهی شده بودند و به طور منسجم فعالیت تبلیغاتی می کردند و نتیجه نیز آن شد که اصولگرایان توانستند به مجلس راه یابند.

وی افزود: اما در این دوره نه تنها از آن سازمان دهی خبری نیست، بلکه حتی فهرست جبهه متحد نیز قطعی نشده است و این در حالی است که کمتر از 20 روز دیگر انتخابات برگزار می شود.

به گفته این مقام اصولگرا، بخش عمده ای از "گناه" این وضعیت متوجه اصولگرایانی است که خارج از جبهه متحد دست به کار ارائه لیست شده و میان اصولگرایان تفرقه انداخته اند.

وی گفت: انتقاداتی به جبهه متحد وارد است ولی این مسائل نباید باعث شود گروهی از اصولگرایان روندی در پیش بگیرند که در نهایت نه خودشان بتوانند وارد مجلس شوند و نه بگذارند اصولگرایان جبهه متحد به پیروزی قاطع برسند.

از این رو، اگر دوم خردادی ها بتوانند وارد مجلس شوند، در چهار سال آینده ارائه دهندگان و اعضای فهرست ائتلاف فراگیر اصولگرایان مدام سرزنش خواهند شد و اگر جبهه متحد پیروز شود، این افراد به عنوان کسانی تلقی خواهند شد که در بزنگاه حساس انتخابات، اردوگاه اصولگرایان را شقه کردند و باید متحمل عواقب این تکروی باشند.

وی همچنین احتمال پیروزی ائتلاف فراگیر اصولگرایان را در انتخابات "بسیار اندک" و حتی "غیرمحتمل" دانست و گفت: شبکه های سنتی رای دهندگان اصولگرا که همواره آرا ثابت والبته تاثیرگذاری دارند، قطعا به فهرست جبهه متحد رای خواهند داد و بعلاوه بخش بزرگی از اصولگرایان که منتقد دولت هستند در سنجش شرایط و برای اینکه دوم خردادی ها رای نیاورند به جبهه متحد رای خواهند داد.

همچنین مخالفان سیاسی دولت نیز در مقایسه بین دوم خردادی ها و ائتلاف فراگیر اصولگرایان قطعا طرف دوم خردادی ها را خواهند گرفت و در این میان آرای قابل توجهی نصیب اعضای ائتلاف نمی شود و این جریان یک شکست بزرگ در انتخابات را بدون هیچ دستاوردی تجربه خواهد کرد.

نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ