از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو

 

فدراسيون جهاني فوتبال با ارسال نامه اي به فدراسيون ايران به آنها تا 26 اكتبر فرصت داد تا مشخصات بازيكن دوپينگي را اعلام كند.
   
به گزارش فارس، در اين نامه خطاب به داريوش مصطفوي، دبير موقت سابق فدراسيون آمده است: كميته كنترل و مبارزه با دوپينگ اطلاعاتي در مورد نشانه‌ها و نموه‌هاي دوپينگ دريافت كرده كه به يكي از بازيكنان عضو سازمان فوتبال ايران مربوط مي شود.

در اين نامه عنوان شده است: آزمايشاتي كه از اين بازيكن به عمل آمده و در بخش وادا به ثبت رسيده، نشان دهنده مثبت بودن و حضور ماده ممنوع از سوي قوانين وضع شده است (اين نمونه در تهران گرفته شده و به وسيله وادا در آزمايشگاه كلن مورد شناسايي قرار گرفته است.)

در ادامه اين نامه از فدراسيون خواسته شده است تا تمام جزئيات (1- نام بازيكن، 2- باشگاه و تيم، 3- هر سنجش يا اندازه‌گيري كه از طرف شما يا انستيتو دولتي در اين زمينه صورت گرفته است، 4- اقدامايت كه در آينده صورت مي‌گيرد) تا 26 اكتبر 2007 به فيفا ارسال شده و مشخص كنند كه محروميت وي در چه سطحي و در چه مرحله‌اي است.

پروفسور جيري وورژاك كه اين نامه با نام وي ارسال شده است، تاكيد كرده است: بر طبق موارد تبصره‌هاي موجود در كميته انضباطي فيفا، همه اعضا بايد كليه اطلاعات را به ما ارسال كنند تا در مورد هر آزمون دوپينگ، تصميم كلي اتخاذ شود.

وي آورده است: در هر حال مادامي كه مدارك اوليه در مورد موارد دوپينگ بين اعضا باقي بماند و همكاري با اين واحد صورت نگيرد، فيفا حق خود مي‌داند كه مداخله جدي داشته و برخورد كند. (ارجاع شود به تبصره‌ها و مواد قانوني در اساسنامه كلي فيفا)

اين بازيكن فوتبال در المپياد ورزشي ايرانيان حضور داشته است. با توجه به اين نامه، فدراسيون ايران تا روز جمعه هفته آينده فرصت دارد تا وضعيت اين بازيكن را مشخص كند.

 صفحه پیوندهای عصرایران فعال شد

 

نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ