از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو

 
دارندگان كارت هوشمند سوخت خودرو در تهران و كرج از هفته آينده با كارتهاي خود در 30 جايگاه سوخت‌گيري خواهند كرد و تعداد جايگاهها تا پايان ماه به 200 خواهد رسيد.

به گزارش فارس، صدور كارتهاي هوشمند سوخت موتورسيكلت‌ها به پايان رسيده و هم‌اكنون 7 ميليون كارت در اين رابطه صادر شده است.

از اين تعداد حدود 2 ميليون كارت تاكنون از چين به ايران وارد شده و مابقي نيز در مرحله بارگيري و ترخيص قرار دارد. توزيع اين كارتها از هفته آينده آغاز مي‌شود.

بنابراين گزارش، براي خودروهاي پلاك ايران نيز حدود 3 ميليون و 200 هزار كارت سوخت تاكنون صادر شده است.

كارتهاي هوشمند سوخت آن دسته از مالكين موتور سيكلت كه ثبت نام كرده‌اند، به منازل آنها ارسال مي‌شود و آن دسته از مالكيني كه ثبت نام نكرده‌اند بايد با مراجعه به دفاتر ناجا، پست و يا مراكز پليس10+ نسبت به ثبت نام و درخواست كارت اقدام نمايند.

به گزارش فارس، تاكنون حدود 2 ميليون مالك موتور سيكلت نسبت به تسجيل و درخواست كارت سوخت اقدام كرده‌اند. كار صدور كارت هوشمند سوخت خودروهاي غيرپلاك ايران نيز از 20 روز آينده آغاز مي‌شود.

پيش‌بيني مي‌شود حدود 5/4 ميليون خودرو در كشور داراي پلاك ايران باشند.

بنابراين گزارش، اجراي عملي طرح كارت هوشمند سوخت در تهران و كرج بصورت آزمايشي از هفته آينده آغاز مي‌شود كه در اولين مرحله، 30 جايگاه زير بار عملي سيستم خواهد رفت و مالكين خودروها با كارت هوشمند خود اقدام به سوختگيري خواهند كرد. به تدريج تا انتهاي ماه جاري اين تعداد به 200 جايگاه افزايش خواهد يافت.

بر اين اساس، مالكين خودروهايي كه كارت هوشمند خود را تحويل گرفته‌اند، مي‌توانند با استفاده از آنها سوختگيري نمايند. در اين طرح تعدادي كارت عمومي به جايگاه‌داران داده مي‌شود تا افراد فاقد كارت نيز بتوانند با اين كارتها سوختگيري كرده و به نوعي آموزش نيز محسوب مي‌شود.

به گزارش فارس، اين كار به تدريج در تعدادي از جايگاه‌ها، آغاز و سيستم مربوط به استفاده از كارت فعال مي‌شود. در ابتدا يك يا دو رديف از دريفهاي سوختگيري در جايگاه‌هاي منتخب با كارت فعال و به تدريج اين مسئله به تمامي جايگاهها تسري خواهد يافت.

خطوط و رديفهايي نيز براي مالكين خودروهاي فاقد كارت براي سوختگيري اختصاص مي‌يابد.
با افزايش تعداد كارتهاي در دست مردم و همه‌گير شدن آن، به تدريج جايگاهها و خطوط بيشتري به اين امر اختصاص مي‌يابد تا دارندگان كارت بتوانند از اين خطوط براي سوختگيري استفاده كنند.

 

نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط dvdclub |
رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن
گیفت کارت
انجام پایان نامه
سئو و بهینه سازی سایت و کسب درآمد از طریق آن
لیپوماتیک
نمایندگی برندها در ایران
سامانه جامع مشاغل شهرری
سامانه جامع مشاغل شهرری
دانلود پایان نامه های ارشد
قیمت پرینتر | قیمت سرور | خرید کالاهای دیجیتال
کاشت و طراحی ناخن به روش قالبی

لینک های مفید
تالار | صندلی تالار | دانلود رایگان تحقیق |
کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | احساس چت | چت احساس | چت روم احساس |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ