از همه جا از همه رنگ
از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو


محمود احمدی‌نژاد که صبح روز جمعه درهمایش سالیانه‌ كانون‌های نخبه درجمع اعضای كانون دانش‌پژوهان نخبه در منطقه 16 یاغچی‌آباد سخن می‌گفت؛ بار دیگر به انتقاد از آن چه که «مخالفت عده‌ای در راه تحقق عدالت» می‌خواند پرداخت و انتقادات وارده به خود را این گونه تعبیر کرد که «عده‌ای با سوءاستفاده از بیت‌المال برای خود باند و اقتصاد و سیاست درست كرده‌اند و هنگامی كه می‌بینند قرار است دستشان از بیت‌المال قطع شود فریاد می‌زنند».   

به گزارش آفتاب، رئیس دولت نهم با اشاره به اهمیت اجرای عدالت دركشور اظهارداشت: « درحال حاضر وقتی می‌خواهیم عدالت را اجرا كنیم عده‌ای جیغ‌های قرمز و بنفش می‌زنند و با اجرای عدالت مخالفت و در راه تحقق آن مانع‌تراشی می‌كنند».

احمدی‌نژاد افزود: «ما هر جا كه می‌خواهیم عدالت را برپا كنیم و جایی را اصلاح كنیم اگر منافع آنها در میان باشد فوری فریاد می‌زنند، عده‌ای با سوءاستفاده از بیت‌المال برای خود باند و اقتصاد و سیاست درست كرده‌اند و در هنگامی كه می‌بینند قرار است دستشان از بیت‌المال قطع شود فریاد می‌زنند. این افراد از بیت‌المال بسیار تزریق كرده‌اند و با استفاده از درصد كمی از پولی كه از بیت‌المال برداشته‌اند افرادی را برای حمایت از خود ایجاد كرده‌اند و به چند تا آدم پول می‌دهند تا درجهت حمایت از آنها مقاله بنویسند و هورا بكشند آنها با استفاده از یك درصد از پولی كه از بیت‌المال بدست آورده‌اند می‌توانند دو هزار نفر آدم را برای حمایت از خود استخدام كنند به نحوی كه این افراد دائم برای آنها هورا بكشند به همین جهت است كه ما می‌گوییم ما در جهت اجرای عدالت با سختی مواجه هستیم و اجرای عدالت كاری سخت است».

رئیس جمهور در بخش دیگر از سخنرانی خود با اشاره به برگزاری انتخابات سنا در آمریكا و نتایج آن، گفت: «شما دیدید كه مردم آمریكا نشان دادند كه از سیاستهای حاكم بر این كشور خسته شده و به تنگ آمده‌اند».

وی با بیان اینكه تعداد كمی از مردم آمریكا در این انتخابات شركت كردند و حدود 40 درصد از مردم شركت كرده و 60 درصد شركت نكردند، گفت: «برای این انتخابات تبلیغات زیادی صورت گرفته بود به نحوی كه اگر عددی كه برای تبلیغات به كار گرفته شده را بر تعداد افرادی كه در این انتخابات شركت كردند تقسیم كنیم متوجه می‌شویم كه برای هر شخص كه در انتخابات شركت كند هزار دلار خرج شده است شما فكر می‌كنید علت عدم شركت اكثریت مردم آمریكا در این انتخابات چیست؟ اكثریت مردم آمریكا با شركت نكردن در این انتخابات نشان دادند كه از این بازیها خسته شده‌اند».

دكتر احمدی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینكه ما همه امروز یك مأموریت بزرگ یعنی ساختن ایران اسلامی را بر عهده داریم، گفت: «ساختن ایران به همت جوانانی چون شما صورت می‌گیرد».

وی افزود: «شما باید بدانید كه در دنیا هیچ‌كس به فكر دیگری نیست و همه به منافع خود می‌اندیشند. بسیاری از دولتمردان دنیا اخلاق و روحیاتشان به نحوی است كه از ترقی و پیشرفت دیگران ناراحت هستند و در پیشرفت كشورها اقدامی انجام نمی‌دهند و حتی مانع‌تراشی نیز می‌كنند».

احمدی‌نژاد با تاکید بر این که «ما توانستیم با همت جوانانمان به فناوریهای بسیار خوبی در عرصه هسته‌ای دست پیدا كنیم بدون آنكه از دیگر كشورها كمكی بگیریم» گفت: «شما همه داستان پرونده هسته‌ای ایران را می‌دانید و می‌دانید كسانی كه دوست ندارند ایران پیشرفت كند دروغ می‌گویند و مدعی می‌شوند كه ما نگران هستیم كه نكند ایران در10 الی 15 سال آینده فعالیتهایش منحرف شود و از فعالیتهای صلح‌آمیز خارج شود؛ ولی شما همه می‌دانید كه اینها دروغ می‌گویند.اگر بمب هسته‌ای بد است اول خودتان دور بیاندازید، كه دنیا بفهمد این چیزها بد است».

وی افزود: «شما درحال حاضر مشاهده می‌كنید كه آدمكش‌ترین آدمهای دنیا می‌آیند و نسبت به فعالیتهای صلح‌آمیز ایران ابراز نگرانی می‌كنند در حالی كه این افراد اگر صبح تا شب 100 الی 150 نفر را نكشند خوابشان نمی‌برد. اینها شكنجه‌گران بزرگی هستند».

احمدی‌نژاد در بخش دیگری از صحبتهای خود گفت: «حقیقت این است كه برخی از كشورها از پیشرفت ما می‌ترسند و در جهت پیشرفت كشور ما مانع‌تراشی می‌كنند، كارشكنی می‌كنند، تهدید می‌كنند ولی آنها باید بدانند كه ملت ما مقتدر است، جوانان ما مؤمن‌اند و آگاه هستند و در عرصه ایستادند. دشمنان ما باید بدانند كه آنها در موضوع هسته‌ای هیچ غلطی نمی‌توانند بكنند».

رییس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود که با تشویق مکرر جوانان جنوب شهر تهران مواجه می‌شد گفت: «من به شما می‌گویم كه هیچ‌كس ما را كمك نمی‌كند، انتظار كمك نداشته باشید، ما باید خود آستین‌ها را بالا بزنیم و كشور را بسازیم و این شدنی است».

وی افزود: «اول ما وظیفه داریم كه كشور را بسازیم و بعد از آن نیز باید الگویی مناسب را در این عرصه به جهانیان ارائه دهیم. امروز اكثریت ملتهای دنیا چشمانشان به دستان ملت ایران دوخته شده است و این یك حقیقت مهم است. ما باید الگویی جدید بر پایه توحید، عدالت و معنویت ارائه دهیم. امروز بسیاری از جهانیان فریاد می‌زنند كه دنبال الگوی جدید هستند و عقلای دنیا این فریاد را شنیده‌اند و می‌دانند كه این فریاد متعلق به كل بشریت است و فقط متعلق به مسلمانان نیست».

احمدی‌نژاد بار دیگر به انتخابات آمریكا اشاره كرد و گفت: «ما می‌بینیم كه در این كشوری كه ادعا می‌كند در اوج دموكراسی قرار گرفته است چند درصد از مردم در انتخابات شركت كرده‌اند؟ و همانطور كه گفتم این عدم شركت نشان‌دهنده این است كه مردم آمریكا از این بازیها خسته شده‌اند».
وی گفت: «من در سفری كه به آمریكا داشتم دیدم كه مردم آن منطقه مشتاق بودند حرف جمهوری اسلامی ایران را بشنوند، حرف ملت ایران را بشنوند و وقتی كه من یك موضوعی را مطرح می‌كردم آنها خوشحال می‌شدند به نحوی كه از صندلی‌های خود بلند می‌شدند و احساسات خود را نشان می‌دادند. دانشگاهیانشان اصرار داشتند كه من در جمع آنها سخنرانی كنم و حرف ملت ایران را بزنم و از این امر در دانشگاهشان استقبال زیادی صورت گرفته بود ولی مقامات این كشور ترسیدند و گفتند ما نمی‌توانیم امنیت این جلسه را تضمین كنیم و این جلسه لغو شد».
احمدی‌نژاد در توضیح بیشتر این سخنان تاکید کرد: «مردم عادی، دانشجویان از نقاط مختلف از جمله این كشور به من پیام می‌دهند، نامه می‌نویسند، و پیام می‌دهند و می‌گویند ما می‌خواهیم حرف ملت ایران را مستقیم بشنویم. این اشتیاق در اروپا، آسیا، هند و آفریقا وجود دارد. این اشتیاق در آفریقا غوغا می‌كند».

وی با بیان اینكه درحال حاضر ملت ایران پرچمدار عدالت است، گفت: «ما باید آن را در عرصه جهانی گسترش دهیم».

احمدی‌نژاد با بیان اینكه در حال حاضر بسیاری از ملتها كه حتی تصورش را نمی‌كنید با آرمانها و ملت ایران آشنا هستند، گفت: «ما به یكی از كشورهای آمریكای جنوبی سفر كرده بودیم كه این كشور كشوری محروم است و دارای امكانات چندان مناسبی جهت ارتباطات نیست و مردم ضعیفی در این منطقه زندگی می‌كنند. یكی از همراهان ما در این سفر به خیابانها رفته بود و می‌خواست به گوشه كنار شهر نگاهی كند. به منطقه‌ای رفته بود و در آنجا دستفروشانی مشغول به فعالیت بودند و ساخته‌های خود را به فروش می‌رساندند. این همراه ما قصد می‌كند كه از یكی از این دستفروشها جهت كمك خرید كند، این جوان دستفروش خطاب به همراه ما می‌گوید شما اهل كجا هستید كه همراه ما جواب می‌دهد من ایرانی هستم. آن جوان دستفروش هنگامی كه این سخن را می‌شنود از جا بلند می‌شود و چند تا از دست ساخته‌های خود را بسته بندی كرده و در پلاستیكی قرار داده و می‌گوید این هدیه من برای فلانی است و این همراه من از این كه این جوان دستفروش نام ملت ایران را شنیده و با ملت ایران آشناست تعجب كرده است».

 

نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ