از همه جا از همه رنگ
از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو

نهایی شد:

شکایت21نماینده از رئیس‌جمهور

 دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در خصوص سرنوشت شکایت 21 نماینده از رئیس جمهور گفت: کار رسیدگی به شکایت نمایندگان در کمسیون اصل 90 به اتمام رسیده است و باید به هیئت رئیسه مجلس شواری اسلامی ارجاع شود تا بدون نوبت در درستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد.

سید فاضل موسوی نماینده مردم خدابنده در مجلس شواری اسلامی گفت: کار رسیدگی به شکایت 21 نماینده از احمدی نژاد به اتمام رسیده و باید دید چه زمانی به هیئت رئیسه ارسال می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هنوز زمان ارجاع گزارش کمیسیون اصل 90 به هیئت رئیسه مجلس اعلام نشده است افزود: حجم کارهای هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 فشرده است و باید منتظر ماند تا این گزارش از طریق هیئت رئیسه کمیسون اصل 90 به هیئت رئیسه مجلس شواری اسلامی ارجاع شود تا بدون نوبت در درستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد.

وی در خاتمه در خصوص نظر کارشناسی کمیسیون اصل 90 درباره شکایت نمایندگان اظهار داشت: بر اساس بررسی های صورت گرفته در کمیسیون شکایت از رئیس جمهور وارد دانسته شد.

گفتنی است؛ در 29 فروردین سال جاری 21 نفر از نمایندگان مجلس شواری اسلامی نامه ای را در شکایت از رئیس جمهوری تدوین کرده و به رئیس مجلس شواری اسلامی ارائه کردند.

شکایت از پاسخ های احمدی نژاد به سوال نمایندگاه در جلسه سوال از رئیس جمهور در چهار محور «توهین به نمایندگان»، «بیان مطالب خلاف واقع در پاسخ به برخی سوالات نمایندگان»، «در راس امور نداشتن مجلس» و «استنکاف از اجرای قوانین مطرح شده در سوال و قانون ندانستن بعضی از قوانین» تدوین شده است.

براساس تبصره دوم ماده 233 آیین نامه داخلی مجلس در صورتی که مجلس در مورد رئیس جمهور یا هر یک از وزیران سه نوبت رای به وارد بودن گزارش بدهد طرح استیضاح در صورت رعایت مفاد اصل هشتادو نهم (89) قانون اساسی در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت. /  باشگاه خبرنگاران

نوشته شده در تاريخ 2015-04-17 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ