از همه جا از همه رنگ
از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو

 

 

 

جمهوریخواهان، اوباما را شکست دادند

 

بر اساس نتایج اولیه انتخابات میاندوره ای کنگره آمریکا

جمهوریخواهان، اوباما را شکست دادند

کرسی باراک اوباما در مجلس سنا ( کرسی ایالت ایلینوی) که پیش از این بر سر جانشینی آن بحرانی سیاسی در حزب دموکرات پدید آمده بود به " مارک کیرک " جمهوریخواه دو آتشه مدافع جدی تحریم ایران رسید. وی هنگامی که عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان از ایالت ایلینوی بود ریاست گروه ایران را در این مجلس آمریکا در اختیار داشت که تلاش برای افزایش فشارهای کنگره بر دولت اوباما برای تحریم و فشار بیشتر بر ایران را رهبری می کرد.

نتایج اولیه اعلام شده و گزارش های رسانه های آمریکایی حاکی از پیشتازی جمهوریخواهان در انتخابات میاندوره ای  آمریکا است.

به گزارش عصر ایران انتخابات میاندوره ای کنگره آمریکا که نخستین آزمون جدی اوباما در مدت کمتر از دو سال ریاست جمهوری اوست ، روز گذشته در ایالت های مختلف آمریکا برگزار شد و نتایج اولیه حاکی از شکست دمو کراتها در این انتخابات است.

البته این شکست  قابل پیش بینی بود و از هفته های پیش  از انتخابات نتایج نظرسنجی مختلف رسانه ها و موسسات نظر سنجی آمریکا حاکی از پیشتازی جمهوریخواهان مخالف دولت اوباما بر دموکرات ها بود .

فضای اقتصادی بحران زده  و نگرانی های جامعه آمریکا از تبعات بحران اقتصادی همچون بیکاری یکی از مهم ترین متغیرهای مورد نظر رای دهندگان در این دوره از انتخابات آمریکا بود.

بنابراین به نظر می رسد جمهوریخواهان توانستند پس از 4 سال کنترل مجلس نمایندگان آمریکا را از دست حزب دموکرات خارج کنند ، اما نتایج اولیه انتخابات حاکی است که احتمالا کنترل مجلس سنا همچنان در اختیار دموکرات ها باقی خواهد ماند.

همچنین نتایج اولیه حاکی از درخشش جنبش محافظه کار " تی پارتی " در این مرحله از انتخابات آمریکا است و نامزدهای مورد حمایت این حزب نوظهور بر اساس نتایج اولیه موفق شده اند در برخی از ایالت ها از جمله در ایالت فلوریدا و کنتاکی  کرسی های مجلس سنا را از آن خود کنند. با این حال "کریستین او دانل " نامزد جنجالی این جنبش نوظهور در ایالت "دلِور" از رقیب خود شکست خورد و نتوانست به سنا راه یابد.

در این دوره از انتخابات ، کرسی باراک اوباما در مجلس سنا ( کرسی ایالت ایلینوی) که پیش از این بر سر جانشینی آن بحرانی سیاسی در حزب دموکرات پدید آمده بود به " مارک کیرک "   جمهوریخواه دو آتشه مدافع جدی تحریم ایران رسید. وی هنگامی که عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان از ایالت ایلینوی بود ریاست گروه ایران را در این مجلس آمریکا در اختیار داشت که تلاش برای افزایش فشارهای کنگره بر دولت اوباما برای تحریم و فشار بیشتر بر ایران را رهبری می کرد.

در این دوره از انتخابات میانوره ای کنگره تمامی 435 کرسی مجلی نمایندگان و 37 کرسی از 100 کرسی سنا به رای گیری گذاشته شد . جمهوریخواهان برای کسب اکثریت کرسیهای مجلس نمایندگان به 39 کرسی نیاز داشتند که بر اساس نتایج اولیه آرا ظاهرا  توانسته اند در این هدف خود پیروز شوند ، اما برای کسب اکثریت در سنا ظاهرا ناکامی همچنان با جمهوریخواهان خواهد بود و کنترل مجلس سنا احتمالا در دست دموکرات ها خواهد ماند.

جمهوریخواهان در مجلس سنا 41 کرسی دارند و برای کسب اکثریت باید 10 کرسی کسب می کردند که به نظر می رسد در این هدف ناکام مانده اند.

در اختیار گرفتن کنترل یکی از دو مجلس کنگره به این معنا است که از این پس باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا باید "دست به عصاتر "باشد و برای اتخاذ تصمیمات و تصویب قوانین رای مثبت مخالفان سیاسی خود را نیز جلب کند.

جمهوریخواهان با سیاست های اقتصادی اوباما به ویژه در بخش گسترش بیمه همگانی مخالفت می کنند و از افزایش نقش دولت ایالات متحده در اقتصاد این کشور نگران هستند.

همچنین جمهوریخواهان خواهان اتخاذ رویکرد تهاجمی تر در مقابله با دشمنان این کشور هستند و معتقدند که دولت اوباما با قاطعیت در برابر دشمنان برخورد نمی کند...../تحلیل:عصرایران

نوشته شده در تاريخ 2018-05-23 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ