از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو

 

 

 

 

 

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه جرم کسانی که تجمعات را ساماندهی می کنند قطعاً بیشتر است، از کنترل همه اس ام اس ها و ای میل ها خبر داد.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر برخورد با افرادی که از طریق اس ام اس و ای میل افراد را تشویق به حضور در تجمعات غیرقانونی می کنند، گفت؛ شرکت در اجتماعات غیرقانونی، اغتشاش و توهین به مقدسات، موجب برخورد است و بعد از اتمام حجت پس از روز عاشورا، مدارا کنار گذاشته شده است، به طوری که هم ما و هم دستگاه قضایی به شدت برخورد می کنیم. به گزارش ایلنا، سردار اسماعیل احمدی مقدم در حاشیه نشست تخصصی پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه تحریک کنندگان، عامل اصلی هستند، گفت؛ شاید این افراد در میدان نباشند اما همان طور که تا پیش از این، سیاست مدارا را داشتیم در مورد این افراد هم مدارا می کردیم اما از این پس مدارا نخواهیم کرد. وی با بیان اینکه «ای میل ها و اس ام اس ها از جایی فرستاده می شود که کاملاً در کنترل ما قرار دارد» افزود؛ تصور نکنند که آنتی پروکسی جلویش را می گیرد و این تصور اشتباه را نداشته باشند که کنترل نمی شوند چراکه تاکنون در رابطه با آنها نیز مدارا می شده است. فرمانده ناجا تاکید کرد؛ آنها که تجمعات را ساماندهی می کنند، قطعاً جرم شان سنگین تر است.

او پنجشنبه هفته گذشته در مراسم صبحگاه پلیس استان سمنان نیز تاکید کرده بود که پلیس تا رسیدن به ریشه های فتنه کار را رها نمی کند.اظهارات فرمانده نیروی انتظامی درباره کنترل کردن همه ای میل ها در حالی صورت می گیرد که این امر حداقل همکاری شرکت های بزرگی چون گوگل و یاهو را می طلبد.فرمانده نیروی انتظامی در رابطه با حادثه تروریستی شهادت استاد دانشگاه تهران نیز گفت؛ تقریباً همه مطلع بودیم و فکر می کردیم که به یکی از تاسیسات حمله کنند. او گفت؛ از اینکه قرار است هجومی صورت گیرد، هشدار داده بودند و تقریباً همه مطلع بودیم و فکر می کردیم که به یکی از تاسیسات حمله کنند. وی افزود؛ اما دیدید که یک ترور کور انجام دادند و این دانشمند را به شهادت رساندند و احتمال دارد اقدامات دیگری هم انجام دهند.

از این رو باید برای پیشگیری، از دانشمندان محافظت آشکار و پنهان شود و خود دانشمندان هم برای امنیت خود تمهیداتی داشته باشند. فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد؛ پرونده در دست دوستان ما در وزارت اطلاعات است و باید از آنها در رابطه با شناسایی مظنونان احتمالی سوال کنید اما ما هم با دوستان وزارت اطلاعات همکاری می کنیم. احمدی مقدم همچنین در رابطه با شهادت ۱۳ نفر از پرسنل ناجا در طول یک هفته در خراسان جنوبی نیز توضیح داد و گفت؛ در این رابطه یک محموله مواد مخدر از سیستان و بلوچستان در حال انتقال به سمت شمال و خراسان شمالی بوده است که به دلیل ضعف در رعایت اقدامات ایمنی، ماموران در کمین اشرار افتادند و ۱۱ نفر از آنها به شهادت رسیدند. وی افزود؛ در تعقیب این گروه تعدادی از آنها دستگیر و تعدادی نیز کشته شدند که در جریان این تعقیب ها نیز دو نفر دیگر از پرسنل ناجا شهید شدند. مقادیر زیادی هروئین نیز از افراد دستگیر شده کشف شد و دوستان اطلاعات نیز یکی دو نفرشان را در مناطق دیگر شناسایی و دستگیر کردند اما اینکه این موضوع ترور سیاسی باشد چنین چیزی مشاهده نشد و اشرار نیز قصد قاچاق مواد مخدر داشته اند.

احمدی مقدم در رابطه با راه های فرار افراد مرتبط با مواد مخدر از دست قانون گفت؛ راه های فرار قانونی شناخته شده است و قاچاقچیان هم هزینه زیادی می کنند که از راه های قانونی اقدام کنند اما در اصلاح قانون، نقاط ضعف قانون قبلی کاملاً دیده شده است. وی ادامه داد؛ دانه درشت های اساسی مواد مخدر در کشور نیستند و معمولاً در کشور افراد دسته دو و سه هستند که سعی می کنند از طرق مختلف و گرفتن وکیل از قانون فرار کنند. رئیس پلیس کشور درباره مبارزه با تقاضای مواد مخدر نیز گفت؛ مبارزه با تقاضا یک اقدام فرهنگی است که سازمان های آموزشی و فرهنگی و رسانه ها مسوول هستند و ما باید تامین کننده اطلاعات مورد نیاز آنها باشیم و همکاری کنیم. در یک بخشی هم نیروی انتظامی خود باید وارد عمل شود مثل آموزش دانش آموزان و اولیای مدارس و دانشجویان، که این کار را انجام می دهیم. احمدی مقدم یادآور شد؛ نیروی انتظامی در بخش های عمده فیلم های مستند و داستانی برای فرهنگ سازی در رابطه با مصرف مواد مخدر در صدا و سیما و سینما حضور دارد. برنامه ناجا نیز اقدامات پیشگیرانه محور است و طرح جامع پیشگیری نیز قرار است هفته آینده در ستاد مبارزه با مواد مخدر مطرح شود تا شاهد تحول خوبی در این زمینه باشیم.

 

 

 

 

 

نوشته شده در تاريخ 2018-03-02 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ