از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو

سلاح جديد دزدها براي زورگيري از خانم‌ها

 سه زورگير جوان كه در پوشش مسافركشي با اسپري مو و تهديد زنان، اقدام به سرقت از آنان مي‌كردند، در دادگاه كيفري استان تهران محاكمه شدند.

به گزارش فارس، چندي پيش زني جوان با حضور در دادسراي جنايي تهران مدعي شد، توسط چند جوان ربوده شده و پس از سرقت وسايلش، او را در خيابان رها كرده‌اند.

بازپرس جنايي در حال رسيدگي به اين پرونده بود كه در چند مرحله و در مراجع قضايي ديگر، شكايت‌هاي مشابهي عليه سارقان زورگير مطرح شد.

پس از جمع‌آوري اطلاعات ارائه‌ شده از سوي شاكيان ـ‌كه حدود 20 نفر بودند ـ شناسايي متهمان فراري در دستور كار قرار گرفت و مدتي بعد، كارآگاهان پليس آگاهي سه متهم به نام‌هاي كاوه، نادر و اشكان را دستگير كردند.

با اعتراف متهمان به آدم‌ربايي و سرقت، پرونده آنها به دادگاه كيفري استان تهران ارسال و جلسه محاكمه آنها در شعبه 79 به رياست قاضي محمدرضا محمدي‌كشكولي برگزار شد.

قاضي پرونده بعد از شنيدن اظهارات شاكيان پرونده، از متهمان خواست در جايگاه قرار بگيرند و از خود دفاع كنند.

متهمان نيز با اعتراف به اقدامات خود مدعي شدند كه با پرسه زدن در مناطقي مانند آزادي، ونك، سعادت‌آباد، تهرانپارس، ولي‌عصر، انقلاب و تجريش طعمه خود را زيرنظر مي‌گرفتند و در نهايت با تهديد چاقو و اسپري مو، اموال آنها را سرقت مي‌كردند و تاكنون با اين روش از 20نفر سرقت كرده‌اند.

يكي از متهمان گفت:‌ بعد از سوار كردن طعمه‌ها كه همه آنها زن بودند، در موقعيتي مناسب با اسپري حالت‌دهنده مو به آنها حمله كرده و بعد از سرقت اموالشان، آنها را از خودرو بيرون مي‌انداختيم.

ختم رسيدگي

پس از دفاعيات متهمان، قاضي محمدي‌كشكولي ختم جلسه دادگاه را اعلام كرد تا حكم متهمان در زمينه سرقت و آدم‌ربايي را بعد از مشورت با مستشاران دادگاه صادر كند.

خاطرنشان مي‌شود با توجه به اين‌كه يكي از شاكيان مدعي شده بود متهمان او مورد آزار و اذيت قرار داده‌اند، اما در جلسه دادگاه حاضر نشده بود، قاضي محمدي‌كشكولي رسيدگي به اين موضوع را به جلسه بعد موكول كرد.

رئيس شعبه 79 دادگاه كيفري گفت:‌ با توجه به نوع جرم متهمان که امنيت اجتماعي را به چالش کشيده است به طور حتم قضات کيفري مجازات شديدي از جمله حبس‌هاي بلندمدت مانند 20 سال براي متهمان درنظر خواهندگرفت./فارس

 

نوشته شده در تاريخ 2018-01-27 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ