از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو

نسخه جدید تئوریسین اصلاحات برای اصلاح طلبان

حجاریان: انتخابات را رها کنید؛ مثل اخوان المسلمین کار کنید

وی با بیان اینکه هدف از شرکت در انتخابات صرفا پیروزی نیست، گفت: «بالاخره انتخابات یک فرصتی است برای فعالیت و سازماندهی. وقتی کاندیدایی در صحنه باشد لاجرم ستاد اتنخاباتي ايجاد مي‌كند و در استان‌ها و شهرستان‌ها نيروها را دور هم جمع مي‌كنداین کار از جنس فعاليت‌هاي اخوان‌المسلمين است.»شفاف: سعید حجاریان که بسیاری از او به عنوان یکی از تئوریسین های اصلاح طلبان در دوره هشت ساله ریاست جمهوری سید محمد خاتمی و پس از او یاد می کنند در گفت و گو با  یک روزنامه اصلاح طلب خواستار فعاليت ان.جی.اوها، کارهای عام‌المنفعه و نظاير آن توسط اصلاح طلبان شد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

به گزارش شفاف، حجاریان در گفت و گویی با روزنامه آرمان با اشاره به فعالیت های اخوان المسلمین مصر، گفت: «مگر کار تشکیلاتی فقط کار حزبی است؟ در كنار کار حزبی فعاليت ان.جی.اوها، کارهای عام‌المنفعه و نظاير آن نيز مي‌توانند بستري براي ايجاد سازمان و تشكيلات باشند. نگاه کنيد به اخوان‌المسلمين در مصر آنها همواره اصلاح‌طلب بودند. چه در زمان ناصر يا سادات و مبارک؛ صبر کردند و الان ثمرش را بردند».

حجاریان در ادامه با وجود اعلام رسمی عدم تمایل سیدمحمدخاتمی برای کاندیداتوری در انتخابات، به طور ضمنی خواستار کاندیداتوری خاتمی شد و گفت: «او نسبت به هر کسی راي بالاتري دارد؛ اما اگر خاتمی نباشد، یکی دیگر. مردم می‌گویند بالاخره خاتمي ‌نقطه تعادلی در جامعه است. با اینکه به او انتقاد هست».

حجاریان در ادامه احتمال کاندیداتوری چهره هایی چون عبدالله نوری را بعید دانست و گفت: «او خودش هم اعتقاد دارد که خاتمی هنوز در کشور بالاترین رای را دارد».

وی با بیان اینکه هدف از شرکت در انتخابات صرفا پیروزی نیست، گفت: «بالاخره انتخابات یک فرصتی است برای فعالیت و سازماندهی. وقتی کاندیدایی در صحنه باشد لاجرم ستاد اتنخاباتي ايجاد مي‌كند و در استان‌ها و شهرستان‌ها نيروها را دور هم جمع مي‌كنداین کار از جنس فعاليت‌هاي اخوان‌المسلمين است.»

حجاریان در ادامه خواستار گفت و گوی جناح های سیاسی در کشور شد و گفت: «من معتقدم اصولگراها هم اصلاح‌طلبند. هر چند به اين شكل آن را ابراز نمي‌كنند.

اصلاح‌طلبان و اصولگراها هر دو می‌گویند که مشکلاتی وجود دارد و این نقطه مشترک بزرگی بين ما و آنهاست. منتها یک عده می‌گویند باید سریع وارد عمل شد ما می گوییم که اگر توان دارید بروید اما ما نیستیم. ما می‌گوییم که مشکل هست و بايد مشکل را حل كرد. در اين زمينه حرف ما با آن اصولگراها یکی است. پس می‌شود با آنها صحبت کرد؛ منتها آنها می‌‌گویند اینجایش اینطوری‌است، ما می گوییم آنجایش آنطوری‌است.

باید صحبت کرد که در کجاها مشترک هستيم. مثلا بر سر اقتصاد، خیلی از نظرات‌مان مشترک است، پس می‌شود راه آمد. یا در دیگر حوزه‌ها، مثلا در زمینه مواد مخدر، یا آسیب‌های اجتماعی، قتل، چک‌های برگشتی و غیره؛ مگر اینها موضوع نیستند؟ مگر اینها آسیب نیستند؟ پس می‌شود صحبت کرد. حالا درباره موضوعات سیاسی دیرتر می‌شود صحبت کرد ولی در موضوعات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی می‌شود با آنها نشست و صحبت کرد. بايد گفت‌وگو کرد تا کم‌کم باب گفت‌وگو باز شود؛ البته با بخشی از اصولگرایان»./شفاف

 

نوشته شده در تاريخ 2018-01-23 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ