از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو


 

 

دام سیاه ۳ جوان شیطان برای ۲ خواهر خردسال

 

 

۳جوان شرور كه به بهانه جابه جایی مسافر، دو خواهر ۱۰ و ۱۳ ساله را ربوده و با انتقال به باغ متروكه ای در حومه شهریار، مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، دستگیر شدند.

 

راز فعالیت مجرمانه ۳ جوان شرور، روز ۲۱ مرداد با شكایت ۲ خواهر در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهریار فاش شد.

 

۲ شاكی كه همراه والدین خود در دادسرا حضور یافته بودند، با ارائه شكایتی عنوان كردند در یكی از محله های شهریار از سوی ۳ سرنشین یك خودروی پژو ربوده شده و پس از انتقال به باغ متروكه ای مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.

 

با ثبت شكایت این دو خواهر ۱۰ و ۱۳ ساله، با دستور ویژه قاضی طاووسی دادستان شهریار جستجو برای یافتن ۳ جوان شرور آغاز شد و با شروع تحقیقات ویژه، ابتدا ماموران كلانتری ۱۱ مركزی شهریار با احضار ۲ شاكی به مركز پلیس به تحقیق از آنها پرداختند و با اطلاعاتی كه از این دو خواهر ـ شاكیان ـ به دست آوردند، به چهره نگاری رایانه ای از شرورهای فراری پرداختند. ماموران در ادامه تحقیقات پی بردند تصویر رایانه ای یكی از متهمان فراری با یك شرور سابقه دار كه از اراذل و اوباش شهریار است، مطابقت دارد. با مشخص شدن این موضوع، تصویر وی را به ۲ شاكی نشان دادند كه آنها با دیدن تصویر متهم، او را شناسایی كردند. با شناسایی شرور سابقه دار، پاتوق های احتمالی او زیر نظر گرفته شد تا این كه چند روز بعد از حادثه وی در خانه اش در یكی از محله های شهریار شناسایی و در اقدامی ضربتی دستگیر شد.

 

● اعتراف به نقشه شیطانی

متهم با اعتراف به ربودن و آزار و اذیت این دو خواهر گفت: روز حادثه همراه ۲ نفر از دوستانم با خودروی پژو در حال تردد در شهر بودیم كه متوجه این دو دختر شدیم كه در حاشیه خیابان منتظر تاكسی بودند من و دو همدستم با دیدن آنها وسوسه شدیم این دو دختر را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار دهیم.

 

متهم ادامه داد: وقتی یكی از دختران مقصد خود را گفت، خودرو را متوقف و او و دختر همراهش را سوار كردیم.

 

شرور سابقه دار افزود: پس از طی مسافتی، تغییر مسیر دادم كه ۲ دختر مسافر به اوضاع مشكوك شده و فریاد زنان از ما خواستند خودرو را متوقف و آنها را رها كنیم. اما من بدون توجه به التماس های آنها، به مسیر ادامه دادم. ۲ همدستم نیز با چاقو آنها را به مرگ تهدید می كردند.

 

متهم اضافه كرد: پس از طی مسافتی خودرو را مقابل یكی از باغ های متروكه حومه شهر متوقف و آن دو دختر را كشان كشان به داخل باغ منتقل كردیم و بعد از این كه هر سه نفر آن دو را مورد آزار و اذیت قرار دادیم، آنها را در یكی از محله های شهر رها كرده و متواری شدیم. با ثبت اظهارات این مرد، ۲ همدستش هم تحت تعقیب قرار گرفتند و چند روز پیش دستگیر و به كلانتری ۱۱ مركزی شهریار منتقل شدند.

 

متهمان در مواجهه حضوری با شاكیان و همدست خود، به همكاری در ربودن ۲ شاكی و آزار و اذیت آنها اعتراف كردند.

 

بنابراین گزارش، ۳ جوان شرور با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند. تحقیقات تكمیلی برای فاش شدن دیگر جرایم آنها ادامه دارد..../ جام جم آنلاین


نوشته شده در تاريخ 2017-07-08 توسط dvdclub |
رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن
گیفت کارت
انجام پایان نامه
سئو و بهینه سازی سایت و کسب درآمد از طریق آن
لیپوماتیک
نمایندگی برندها در ایران
سامانه جامع مشاغل شهرری
سامانه جامع مشاغل شهرری
دانلود پایان نامه های ارشد
قیمت پرینتر | قیمت سرور | خرید کالاهای دیجیتال
کاشت و طراحی ناخن به روش قالبی

لینک های مفید
تالار | صندلی تالار | دانلود رایگان تحقیق |
کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ