از همه جا از همه رنگ
از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو

5متهم پرونده، غیابی محاکمه شدند
عشق ممنوع به زن افغان

پرونده قتل مرد ایرانی که با زنی افغان رابطه برقرار کرده‌ و توسط پنج‌مرد افغان مورد ضرب‌وجرح قرار گرفته و کشته شده بود، دیروز در حالی رسیدگی شد که متهمان با تودیع وثیقه آزاد شده‌ و از کشور فرار کرده‌اند.

حوادث - به گزارش شرق: پرونده قتل این مرد ایرانی که حمید نام داشت 9سال قبل با اعلام شکایت خانواده‌اش به جریان افتاد. آنها به پلیس خبر دادند فرزندشان به قتل رسیده است. مادر حمید گفت: پسرم کارگر بود. او در رودهن کار می‌کرد و همراه چند کارگر در خانه‌ای سکونت داشتند.

 

نمی‌دانم بین آنها چه اتفاقی افتاده است اما به ما خبر دادند پسرم را کشته‌اند. وقتی تحقیقات پلیس در این خصوص آغاز شد، ماموران متوجه شدند حمید با چند مرد افغان در یک‌خانه زندگی می‌کرد. وقتی مردان افغان بازداشت شدند اعتراف کردند حمید را به‌شدت کتک زدند یکی از آنها که خدایار نام ‌داشت به پلیس گفت: با خبر شدیم حمید با دختری رابطه ‌دارد.

 

اول نمی‌دانستیم ماجرا چیست و دخالت نکردیم وقتی متوجه‌ شدیم این زن، گلی همسر تازه یکی از همکارانمان است تصمیم گرفتیم از او انتقام ‌بگیریم. متهم گفت: من و چهار افغان دیگر با هم وارد اتاقی شدیم که حمید خوابیده‌ بود. همه ما او را کتک زدیم چاقو هم داشتیم و با چاقو به او ضربه وارد کردیم، در این میان چند نفر دیگر هم آمدند و آنها هم در این درگیری شرکت کردند، اما من نمی‌دانم ضربه اصلی را چه کسی زده ‌است.

 

این اعترافات در حالی مطرح شد که دو نفر از متهمان متواری شده بودند. بنابراین گلی مورد بازجویی قرار گرفت، او به داشتن رابطه با حمید اقرار کرد و گفت: ما فقط رابطه کلامی داشتیم من و حمید عاشق هم شده ‌بودیم. من در ایران بزرگ شدم و دوست نداشتم شوهر افغان داشته‌ باشم. شوهرم را دوست نداشتم.


به این ترتیب دادسرا منتظر اعلام نظر پزشکی‌قانونی درمورد ضربه کشنده به حمید ماند. چند روز بعد پزشکی‌قانونی اعلام کرد علت مرگ ضربه‌ای بوده که به قفسه سینه مقتول وارد شده ‌است. در این نظریه تاکید شد همه ضرباتی که بر بدن مقتول وارد شده کشنده ‌بود.

 

بنابراین هر سه‌متهم به اتهام مشارکت در قتل بازداشت شدند. با صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده‌ شد. در جلسه اول رسیدگی متهمان همگی واردآوردن ضربه به قفسه سینه مقتول را انکار کردند و گفتند فقط قصد تنبیه داشتند و ضربات را به قسمت حساس بدنش نزدند. آنها دو متهم فراری به نام‌های عزت و عیسی را عامل اصلی واردآوردن ضربه معرفی کردند به این ترتیب با توجه به نبود دو متهم اصلی قاضی وقت شعبه 74 متهمان را با قرار وثیقه آزاد کردند.

 

در جلسه بعد رسیدگی متهمان در دادگاه حاضر نشدند و مشخص شد سه‌مرد افغان آزادشده ‌نیز به کشورشان گریخته‌اند به این ترتیب جلسه رسیدگی چندین‌بار دیگر تجدید شد تا اینکه روز گذشته با توجه به اینکه متهمان با درج آگهی در روزنامه‌ها و راه‌های قانونی دیگر چندین‌بار احضار و در دادگاه حاضر نشده ‌بودند، بعد از اینکه نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و اولیای‌دم نیز درخواست صدور حکم قصاص برای هر پنج نفر را کردند، پنج وکیل آنها دفاعیات خود را مطرح کردند و در پایان هیات قضات برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند./شرق
 

 

نوشته شده در تاريخ 2016-06-12 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ