از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو

اخبار حوادث,خبر حوادث

كارآگاهان پلي سآگاهي تهران بزرگ سه سارقي را كه در پوشش مسافركش اقدام به زورگيري از مسافران مي‌كردند را دستگير كردند.

به گزارش سرويس«حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)،‌ در ساعت يك بامداد،شهروندان در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارشي درباره تردد تعدادی از سارقان و اراذل و اوباش در محدوده یک گاراژ متروکه در تقاطع خیابان اسکندری ـ تقاطع کلهر ارائه كردند كه موضوع براي بررسی به کلانتری 129 جامی اعلام شد.

با حضور گشت کلانتری 129در داخل پاساژ متروکه، مأموران سه نفر به اسامی ایمان»27 ساله ، «مهدی»30 ساله و «علی»37 ساله را دستگير كردند كه در بازرسی بدنی از آنها، مأموران موفق به کشف یک دستگاه شوکر، یک عدد باتوم، یک قبضه نیمچه و همچنین یک دسته سوئیچ متعلق به یک دستگاه خودرو سواری شدند كه با کشف سوئیچ خودرو و در تحقیقات مقدماتی اولیه مشخص شد که این دسته کلید متعلق به یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ پارک شده در بیرون از پاساژ است که در بررسی ارکان هویتی خودرو پراید سفید رنگ مشخص شد این خودرو در منطقه تهرانسر به سرقت رفته است.

با کشف خودرو مسروقه و در بازرسی از داخل این خودرو نیز مدارک شناسایی ، کارت سوخت ، عابر بانک و ... متعلق به افراد غیر کشف شد كه با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 11 تهران، پرونده براي رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی و در شرایطی که متهمان منکر هرگونه سرقت خودرو و یا ارتکاب دیگر جرایم ارتکابی شده بودند، کارآگاهان با شناسایی مالک خودرو کشف شده به تحقیق از وی پرداختند كه وی در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: خودرو را بدون استفاده از قفل فرمان و ... ،در مقابل در منزل پارک کرده بودم که پس از مراجعه به محل پارک خودرو متوجه شدم که سارق یا سارقان اقدام به سرقت آن کرده‌اند.

در ادامه تحقیقات و با بررسی مدارک شناسایی و دیگر اموال بدست آمده از متهمان، کارآگاهان موفق به شناسایی و دعوت از صاحب اسناد و مدارک کشف شده متعلق به یک دستگاه خودرو دارای سابقه سرقت داخل خودرو در منطقه شهرک گلستان ـ بلوار گلها شدند که طبق اظهارات صاحب اسناد مشخص شد که اسناد و مدارک وی به همراه یک کیف دستی و به همراه مقادیری وجوه نقد داخل کیف به سرقت رفته است.

با توجه به کشف دیگر اسناد و مدارک شناسایی متعلق به افراد غیر از داخل خودرو پراید کشف شده، کارآگاهان ضمن شناسایی یکی دیگر از مالباختگان و در تحقیقات انجام شده اطلاع پیدا کردند که وی به شیوه زورگیری و توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید نقره‌ای رنگ مورد سرقت وجوه نقد و دیگر اسناد و مدارک همراه خود قرار گرفته است .

با شناسایی این مالباخته، وی به محض مواجهه حضوری با متهمان آنها را به عنوان سرنشینان خودرو پراید نقره‌ای مورد شناسایی قرار داد و در اظهارات خود به کارآگاهان گفت كه نرسیده به چهارراه یافت آباد سوار یک دستگاه خودرو پراید نقره‌ای رنگ به مقصد آذری ، با سه سرنشین شدم كه بعد از طی مسیری کوتاه و در زمان پرداخت کرایه، ناگهان دو سرنشین صندلی جلو و عقب پراید با تهدید چاقو و ضمن ضرب و جرح من اقدام به سرقت مبلغ 500 هزار تومان وجه نقد ، گوشی تلفن همراه و دو عدد کارت عابر بانک از من کردند که پس از سرقت عابر بانک‌ها و اطمینان از رمز کارت‌ها ، مرا در منطقه 17 تهران و در جنب ریل‌های قطار از ماشین پیاده و بلافاصله از محل متواری شدند و در فاصله زمانی مراجعه به بانک براي ابطال حساب‌های عابر بانک متوجه شدم که سارقان در چندین نوبت اقدام به برداشت پول از حساب‌های من کرده‌اند.

مالباخته دیگری نيز متهمان را به عنوان سارقان زورگیر تحت پوشش مسافرکشی و اینبار بوسیله یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ ـ مشابه خودرو کشف شده ـ مورد شناسایی قرار داد و در اظهارات مشابهی عنوان داشت که در در منطقه دهکده المپیک و توسط متهمان مورد زورگیری ، تهدید و ضرب و شتم قرار گرفته است.

متهمان که تا قبل از انجام تحقیقات پلیسی و شناسایی مالباختگان، منکر هرگونه سرقتی شده بودند پس از مواجهه حضوری با مالباختگان به ناچار لب به اعتراف گشوده و علاوه بر اعتراف صریح به زورگیری از این افراد، به سرقت خودرو پراید سفید رنگ اعتراف کردند.

«علی» در اعترافات خود به کارآگاهان گفت كه سرقت پراید کار «مهدی»بوده و او با ماشین مسروقه به دنبال من آمد و با هم به گاراژ رفتیم و قصد داشتم تا در آنجا و برای یکی از دوستانم یک دستگاه خودرو سرقتی خریداری کنم که با حضور مأموران در محل دستگیر شدم.

«مهدی»نیز پس از اطلاع از اعترافات دیگر اعضای گروه به ناچار لب به اعتراف گشود اما در مورد سرقت خودرو پراید سفید رنگ عنوان داشت که خودرو را با همدستی «علی» انجام داده و به همراه او و ایمان اقدام به ارتکاب دیگر جرایم كرده است .

سرهنگ میرزکی، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه اعلام این خبر با اشاره به دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهمان پرونده گفت: با شناسایی متهمان از سوی تعدادی از مالباختگانی که به شیوه زورگیری مورد سرقت اموال، تهدید و ضرب و جرح قرار گرفته و همچنین کشف سلاح‌های سرد از متهمان و اعتراف صریح آنها به ارتکاب جرایم مختلف بویژه زورگیری و احتمال افزایش تعداد مالباختگان و دیگر جرایم ارتکابی، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهمان از سوی بازپرس پرونده صادر شده است؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی متهمان شده‌اند دعوت می‌شود تا براي طرح و پیگیری شکایات خود به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در میدان حر ـ خیابان 12 فروردین مراجعه كنند.... / ایسنا

نوشته شده در تاريخ 2016-02-16 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ