از همه جا از همه رنگ
از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو

 

دستگیری ۳ عضو فراری باند وحشت

 

 

 با دستگیری ۳ عضو دیگر باند وحشت كه با ربودن مردم آنها را در یك كمپ زندانی می كردند، ابعاد تازه ای از جرایم سیاه آنها فاش شد.

 

هفته گذشته ماموران كلانتری ۱۴۰ باغ فیض پونك تهران پس از شكایت مردی مبنی بر این كه پسر گمشده اش در یك كمپ غیرمجاز در محله فرحزاد محبوس شده است، برای نجات مرد جوان به این محل اعزام شدند.

ماموران با هماهنگی قضایی وارد این محل شدند و ۷ مرد جوان را كه در اتاق های آنجا محبوس و بشدت شكنجه شده بودند، نجات دادند.

پس از منتقل شدن مردان جوان به كلانتری و تحقیقات از آنها معلوم شد كه همگی هنگام تردد در محله های غرب و شمال غرب تهران از سوی اعضای مخوف یك باند كه ماموران قلابی بودند، ربوده شده و پس از انتقال به این كمپ شكنجه شده و پول و اموالشان به سرقت رفته و تعدادی از آنها آزار و اذیت شیطانی شده اند.

با دستور ویژه بازپرس طوفانی، رئیس شعبه ۱۲ دادسرای ناحیه ۲ تهران، تحقیقات ماموران برای یافتن اعضای باند تبهكاری آغاز شد. در ادامه تحقیقات ماموران پی بردند كه آنها برای آزادی گروگان ها از خانواده هایشان مبالغی كلان اخاذی كرده اند.

 

انكار سركرده باند

به این ترتیب روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و مخفیگاه صاحب كمپ كه مردی سالخورده و سركرده باند بود در غرب تهران شناسایی و دستگیر شد.

متهم در بازجویی های پلیسی اظهارات شاكیان را نپذیرفت و از اعمال مجرمانه ۳ پسرش و ۴ همدست دیگر آنها اظهار بی اطلاعی كرد.

با تحقیق مقدماتی، سركرده باند روانه زندان شد و با دستور قضایی بازپرس طوفانی پرونده در اختیار ماموران پایگاه یكم پلیس امنیت تهران قرار گرفت و جستجوها برای دستگیری اعضای فراری این باند مخوف ادامه پیدا كرد.

روز دوشنبه گذشته وقتی یكی دیگر از افراد به دام افتاده در این باند برای شكایت از آنها به دادسرای ناحیه ۲ تهران رفته بود، ناگهان مقابل یكی از شعبات دادسرا متوجه ۳ مرد جوان شد كه به اتهام مظنونیت در سرقت موتورسیكلت، دستگیر شده بودند.

با نزدیك شدن این فرد به ۳ متهم دستگیرشده، وی سراسیمه آن محل را ترك كرد و وارد شعبه ۱۲ دادسرای ناحیه ۲ تهران شد و به بازپرس طوفانی گفت : ۳ نفر از اعضای باند مخوفی كه ۱۰ روز در اسارتگاه آنها بودم اكنون به اتهام سرقت دستگیر شده اند.

بازپرس طوفانی با ثبت اظهارت این شاكی، دستور قضایی را صادر كرد و متهمان برای ادامه تحقیقات به پایگاه یكم پلیس امنیت تهران منتقل شدند. آنها در مواجهه حضوری با ده ها شاكی به همكاری با اعضای باند مخوف تحت تعقیب پلیس اعتراف كردند.

یكی از این متهمان كه جمال نام دارد، در اظهاراتش به بازپرس طوفانی گفت: ۲ ماه پیش به خاطر اعتیاد با خانواده ام مشاجره كرده و آنها مرا از خانه بیرون كردند.

در خیابان های شهر سرگردان بودم كه ۲ ماه پیش غضنفر ـ سركرده باند ـ مرا در خیابان دید و به كمپ آورد تا سرپناهی داشته باشم.

متهم یادآور شد: چند روز اول نمی دانستم آنها افراد را می ربایند تا از خانواده هایشان اخاذی كنند. با اطلاع از این موضوع، قصد فرار داشتم كه پسران غضنفر مرا كتك زدند و با تهدید و ایجاد وحشت همكاری ام با آنها را شروع كردم.

وی افزود: آنها در قالب گروه های ۵ یا ۶ نفره هر ۲ روز در میان از كمپ كه معروف به كمپ اجباری بود، خارج می شدند. بعد نیمه های شب ۳ تا ۵ مرد جوان را با دست و پای بسته به كمپ می آوردند و كتك می زدند.

متهم گفت: آنها از من نیز می خواستند تا در كتك زدن و شكنجه افراد ربوده شده به آنها كمك كنم كه برای ماندن در آن محل و دریافت مبلغی پول، خواسته شان را قبول می كردم.بعد از چند روز شكنجه افراد جوان، آنها را از اتاق های مخروبه خارج كرده و به اتاق بزرگ تری كه در انتهای كمپ متروكه بود، منتقل و در میان دیگر افراد ربوده شده كه هر هفته ۴۰ نفر می شدند، قرار می دادیم.

مرد شكنجه گر افزود: ۲ روز بدون آب و غذا در این محل می ماندند و بعد به محل های قبلی بازمی گشتند. یك مرد غریبه به همراه غضنفر و ۳ فرزندش، برخی از آنها را مورد آزار و اذیت شیطانی قرار می دادند تا از خانواده هایشان پول اخاذی كنند.

با اعتراف این مرد، ۲ همدستش مورد بازجویی قرار گرفتند كه معلوم شد هر دوی آنها نیز معتاد بوده و در كمپ اجباری مسوولیت تهیه غذا و نگهبانی از اتاق های افراد ربوده شده را برعهده داشته اند.

بنابراین گزارش، متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند. جست وجو برای دستگیری ۴ عضو مخوف این باند تبهكاری و فاش شدن دیگر جرایم آنها ادامه دارد.... / گزارش : جام جم آنلاین


نوشته شده در تاريخ 2015-04-16 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ