از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو

رئیس جمهور در مراسم تودیع و معارفه روسای سازمان میراث فرهنگی توصیه هایی به رئیس سازمان میراث فرهنگی کرد و گفت: این سازمان اینقدر با اهمیت و پرکار است که به تنهایی به یک رئیس جمهور نیاز دارد.

به گزارش مهر، محمود احمدی نژاد در مراسم تودیع سید حسن موسوی و معارفه محمد شریف ملک زاده رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی که امروز در سالن اجتماعات موزه ملی ایران برگزار شد گفت: سالهای زیادی نمی گذرد که مردم از صنایع دستی در زندگی روزمره خود استفاده می کردند. متاسفانه 300 – 400 سال است که نگاه مادی و سرمایه داری به همه عرصه ها نفوذ پیدا کرده و ارزشهای انسانی و فرهنگی را لگدمال کرده است حتی به بهداشت نیز نگاه  تجاری می شود اما آخر آن سر از قتل و خونریزی در می آید در حالی که نگاه انسانی به همه عرصه ها حتی اقتصاد، زندگی را زیبا می کند.

وی گفت: مدیران سازمان میراث فرهنگی مشایی، بقایی، احمد زاده، موسوی و حتی قبل از مدیریت مشایی و امروز محمد شریف ملک زاده باید راه سازمان میراث فرهنگی را پیش ببرند. ما برای این سازمان برنامه روشن و مهمی داریم. آن برنامه باید به سرعت پیگیری شود. مهم نیست که افراد بروند و بیایند بلکه مهم برنامه آن سازمان است. مانند یک تیم ورزشی که تاکتیک مشخصی دارد و باید برنده شود. اگر بازیکن ها جابجا می شوند در نهایت هدف تیم برنده شدن است.

وی خطاب به رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی گفت: این سازمان جزو مهمترین سازمانهای کشور است و از نظر اهمیت آن را با آموزش و پرورش و آموزش عالی همتراز می دانم.

رئیس جمهور بیان کرد: زمانی این سازمان بخشی از وزارت ارشاد بود. به نظرم باید برای این سازمان یک رئیس جمهور انتخاب کرد چون کار تخصصی زیادی دارد پس باید قدر این مسئولیت را بدانید.

وی ادامه داد: در برنامه های خود معرفی شخصیتهای تاریخی  بزرگان این سرزمین، سنت ها و آئین های ایران و میراث ملموس آن را اول به ملت ایران و بعد به سایر ملت ها در نظر داشته باشید.

احمدی نژاد افزود: بخش صنایع دستی همانطور که آمارها نشان از افزایش تولیدات و صادرات صنایع دستی دارد باید بتوانید به نقطه ای برسید که صنایع دستی دوباره به زندگی مردم برگردد. این کار بزرگی است که می بایست حمایت شود و هنرمندان را بسیج کرد تا این کار توسعه پیدا کند.

احمدی نژاد گفت: می توانیم به جایی برسیم که اگر در هر جای دنیا مراسم یا جلسه ای بود محصولاتی از صنایع دستی ایران را در آنجا مشاهده کنیم. صنایع دستی زبان گویای فرهنگ و هنر ایران است.

وی افزود: در زمینه گردشگری نیز باید توسعه داشته باشیم. مردم هم می توانند به سفر بروند و هم گردشگر می تواند به ایران بیاید. گردشگری فقط این نیست که از خارج از کشور گردشگر خارجی به ایران بیاید ملت ایران هم باید دنیا را ببیند چرا که همیشه جهانی می اندیشیده و تصمیم می گرفته است. چند سال است که ایران منتظر حکومت عدل جهانی است؟ ملت ایران به پیشواز بعثت پیامبر رفته است و ملتی است که خودش راه پیامبر و اهل بیت عصمت و طهارت را  پذیرفته است.

رئیس جمهور تصریح کرد: هر جا ملت ایران بوده آثار فرهنگی نیزدر دنیا از خود به جا گذاشته است. ما روابط بین ملت ها را فقط به لحاظ اقتصادی نمی خواهیم بلکه این روابط را به خاطر همگرایی های انسانی با اهمیت می دانیم. چرا که همگی به یک میعادگاه می رسیم.

احمدی نژاد توصیه دیگر خود را به ملک زاده درباره کارکنان و پرسنل سازمان میراث فرهنگی دانست و گفت: قدر کارکنان این سازمان را بدانید آنها بزرگترین سرمایه شما هستند. آنها را مورد احترام و تقدیر قرار دهید و به کار و زندگی آنها رسیدگی کنید چرا که حوزه کاری آنها تخصصی است. قطعه ای از میراث ملموس به لحاظ مادی ممکن است ارزشهای زیادی داشته باشد و این کارمندان روی همین میراث کار می کنند و از آن حفاظت به عمل می آورند. نگران بودجه هم نباشید.

وی خطاب به کارکنان سازمان میراث فرهنگی گفت: شما را به ملک زاده و ملک زاده را به شما می سپارم. آن ملک زاده که من شناخته ام انسانی پاک ، پرشور، سرشار از انرژی و خدمت سازنده است. امیدوارم در جلسه بعدی شاهد انتشار گزارشهای صعودی از فعالیت های این سازمان باشیم.
نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ