از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو
چند ماهي است که بحث راه اندازي موسسه مالي و اعتباري جديدي به نام حافظ مطرح شده که اين موضوع به شدت از سوي بانک مرکزي تکذيب مي شود.

ابراهيم درويشي معاون نظارت بانک مرکزي در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با تاکيد براي اين موضوع گفت: از مردم براي چندمين بار مي خواهيم که به هيچ عنوان فريب گروهي که مدعي راه اندازي موسسه غير قانوني حافظ را هستند را نخورند و منابع مالي خود را در اختيار اين گروه متخلف قرار ندهند.

معاون نظارتي بانک مرکزي ادامه داد: تاکيد مي کنم به هيچ عنوان موسسه مالي و اعتباري به نام حافظ در راه نيست و از مردم مي خواهم که پول خود را در اختيار آنها نگذارند و حتي مغازه و يا مکاني را براي اسقرار به آنها اجاره ندهند.

درويشي با بيان اينکه مجوز تعاوني اعتباري البرز در سال 89 از سوي بانک مرکزي ابطال شده است و به هيچ عنوان فاقد اعتبار نيست اظهار داشت: مديران اين تعاوني ابطال شده متسفانه دوباره اقدام به فعاليت مجدد کرده اند که باز به مردم هشدار مي دهم به هيچ عنوان فريب تبليغات اين تعاني اعتباري را براي سپرده گذاري نخورند.

وي تاکيد کرد: تاکيد مجدد مي کنم که به هيچ عنوان موسسه اي به نام حافظ در راه نيست و از مردم مجدانه مي خواهم که فريب تبليغات موسسه مالي و اعتباري حافظ و تعاونيي اعتبار البرز را نخورند.

وي در خصوص بحث تخلف موسسه مالي و اعتباري کارسازان آينده گفت: بحث تخلف اين موسسه که در رابطه با چک هاي صادره از سوي موسسه کارسازان آينده بوده حل  شده ضمن آنکه از مديران اين موسسه خواسته ايم تبليغات خود در زمينه هاي ورزشي و ساير مناطق به ويژه رسانه ها را که زياد بوده کاهش دهد.
نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ