از همه جا از همه رنگ
از همه جا از همه رنگ
خلاصه قسمت های اخر فریحا , نسبت ایلین و سونردر فیلم روزی روزگاری , ماشین لامبرگینی , مدل اتاق کودک , آهنگ رضا صادقی عاشقتم , مدل مانتوتابستانه , قسمت آخرسریال ترکی فاطما گل , خلاصه فیلم فریحا , امیشا پاتل وهمسرش , مدل کفش زیر مانتو

نماینده ایران در سازمان ملل متحد در جلسه مجمع عمومی که برای بررسی شرایط سوریه تشکیل شده بود، ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی اخیر در سوریه ،نسبت به خطر طولانی شدن بحران در این کشور و سرایت بی ثباتی به سایر کشورهای منطقه هشدار داد .

به گزارش مهر، محمد خزاعی سفیر و نماینده دائم کشورمان با بررسی عوامل تضعیف کننده طرح کوفی عنان ،عدم التزام گروههای مسلح مخالف در سوریه به آتش بس مورد حمایت سازمان ملل را یکی از این عوامل دانست و تاکید کرد : همزمان با این امر و حتی از زمان آغاز حوادث در سوریه ،مقامات برخی از کشورها مواضع و اظهارات تحریک آمیزی در جهت تضعیف هرگونه امکان  حل وفصل سیاسی در سوریه داشته ، خواستار تغییر حکومت در سوریه شده و گروههای مخالف را به سمت تقابل نظامی تشویق کردند .

محمد خزاعی توجهات را به  عملیات گسترده تروریستی گروههای خشن وافراطی در سوریه که مردم بی گناه را هدف قرار داده اند ،جلب نمودو گفت ، واقعیت این است که برخی از بازیگران منطقه ای و گروههای مخالف مسلح در  سوریه هیچگونه التزامی به ماموریت فرستاده ویژه سازمان ملل نداشته و از هیچ اقدامی برای به شکست کشانیدن طرح کوفی عنان دریغ نمی کنند که نمونه اشکار آن در حوله و حماءاتفاق افتاده است  .

وی تاکید کرد، همه ما باید این اقدامات تروریستی را محکوم کنیم و بجای اینکه عجولانه حکومت سوریه را در این رابطه متهم نمائیم ،منتظر تکمیل تحقیقات باشیم .

سفیر و نماینده دائم کشورمان با عنوان این مطلب که دود ناشی از آتش برفروخته شده در سوریه ،می تواند همه منطقه را در بر گیرد ، بر ضرورت توقف فوری ارسال پول ،سلاح وپشتیبانی جهت گروههای مخالف تاکید کرد و گفت :بحران در سوریه  می تواند به بی ثباتی بیشتر منطقه منجر شده وبر روی اقتصاد ،بازار انرژی و موفقیت مردم در منطقه تاثیرات منفی خواهد داشت .

محمد خزاعی با موثر خواندن ماموریت کوفی عنان و طرح شش ماده ای وی در جهت کاهش تنش و خشونت در سوریه ،بر حفظ و تقویت پروسه سیاسی به عنوان تنها راه عملی تاکید کرد وافزود :ما باید از همه طرفها بخواهیم که به ماموریت کوفی عنان و طرح وی پایبند باشند .

سفیر و نماینده دائم کشورمان اضافه کرد :حکومت سوریه حسن نیت خودرا نسبت به طرح کوفی عنان  نشان داده وگامهای ملموسی در چارچوب روند اصلاحات از جمله انتخابات مجلس و تجدید نظر در قانون اساسی برداشته و این روند اصلاحی، پاسخ مثبت به خواسته های مردم سوریه و تضمین احترام برای حاکمیت ،اتحاد و تمامیت ارضی این کشور است .

محمد خزاعی خاطر نشان ساخت :ما معتقدیم فرستاده ویژه هنوز می تواند نقشی اساسی در تسهیل تعامل گروههای سیاسی با حکومت سوریه در یک روند  سیاسی به رهبری خود سوریها ایفا کند  و هدف ما باید ایجاد روندی باشد که به سمت یک مصالحه سیاسی وسیعتر ،اتحاد ملی قوی تر ،تضمین نظم عمومی و ثبات و موفقیت مردم سوریه حرکت کند .

سفیر و نماینده دائم کشورمان تصریح کرد :جمهوری اسلامی ایران حامی یک روند سیاسی سازنده،بی طرفانه وصلح امیز به رهبری خود سوریها بوده و آماده است تا نقش خود را در این روند ایفا نماید .

وی  ابراز امیدواری کرد ، ماموریت کوفی عنان منجر به پایان فوری خشونتها ،تداوم روند سیاسی و حل مسالمت آمیز بحران در سوریه شود.

محمد خزاعی در پایان ادعاهای نماینده رژیم صهیونیستی علیه کشورمان در این جلسه را بیهوده و بی اساس دانست وافزود: جامعه بین المللی از اقدامات غیرانسانی وجنایتکارانه این رژیم به ستوه آمده وفعالیتهای تروریستی رژیم صهیونیستی مهمترین منبع ناامنی و بی ثباتی در خاورمیانه است .

وی تاکید کرد: این رژیم از هر فرصتی برای انحراف توجه جهانیان از بیرحمیهای خود سوءاستفاده می کند و مواضع امروز نماینده این رژیم نیز در این چارچوب است.

نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط dvdclub |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ